Osta 64GB või 128GB iPhone XR peaaegu USA-st!

IPhone’i reklaam jätkub Brasiilias – on ju saabunud uus mudel ja vana on pidanud riiulitelt lahkuma. Sel juhul ei räägi me aga isegi “vanadest”, sest iPhone XR jääb Apple’i poolt ametlikult müüki.

Apple’i poes maksab 64 GB suurune iPhone XR 3869,10 dollarit (sularaha), samas kui 128 GB mudel maksab 4139,10 dollarit (sama). Hea uudis on see Kiire pood müüa vastavalt mõlemat mudelit (64GB ja 128GB) 3 219,02 R $ ja 3 389,02 R $ – allahindlused vastavalt 16,8% ja 18,1%.

Lihtsalt tehke matemaatika, et näha, et numbrid on väga lähedased sellele, mida Apple võtab Ameerika Ühendriikides (võrreldes krediitkaartidega), kus 64 GB mudel maksab 599 dollarit (pluss maksud) ja 128 GB mudel maksab 649 dollarit (idem).

Selle artikli ilmumise ajal on saadaval kõik kuus värvi (must, valge, kollane, sinine, korall ja punane). Nautige!

Ole alati pakkumiste tipus!

Kui sa pole hull, armastad loomulikult säästa. Ja selleks MacMagazine laienduste loomine Pakkumine MM!

MM Oertas

Selle abil (saadaval Chrome’i brauseri jaoks) saate hõlpsalt ja kiiresti teada saada, kas toode, mida soovite osta, on teistes poodides odavam, saate hinnateateid, vaadata kogu toote ajalugu ja isegi sooduskuponge automaatselt rakendada! Kõik see austab teie privaatsust, kogumata ühtegi tüüpi kasutaja teavet / andmeid (maksimaalne teave, mida saame, on siis, kui registreerute, kui otsustate saada soovitud toote hinnateateid).

Installige kohe ja salvestage! ?

Pakkumised ja tutvustused MM-foorumis

Neile, kellele meeldib ära kasutada ja kes otsivad häid pakkumisi, on meil nüüd nende jaoks oma arutelufoorumis MM foorum.

Paku MM-i foorumit

Alati, kui kohtame midagi huvitavat, mis levib Apple’i maailmas või isegi tehnoturul üldiselt, avaldame selle, et teid tipus hoida. Loomulikult võite ka ruumi kasutada ja kuritarvitada, pakkudes näpunäiteid seal leiduvate heade reklaamide kohta. ?

Pilt: Kaspars Grinvalds / Shutterstock.com