PRIJAVE

osta Quentin Tarantino "Django Livre" hinnaga 9,90 R $! –

Igal neljapäeval valib Õun a Selle nädala parim film iTunes Store'is, mis ostab (isegi 4K / HDR-vormingus, sõltuvalt tootest) R $ 9,90.

Praegu valitud pealkiri on Django Livre, koos Jamie Foxxi, Christoph Waltzi, Leonardo DiCaprio, Kerry Washingtoni ja Samuel L. Jacksoniga, režissöör Quentin Tarantino.

Vaadake treilerit:

Selle filmi järgmine kokkuvõte:

"Django Livre", mis asub kaks aastat enne kodusõda Ameerika Ühendriikide lõunaosas (Django ühendamata) peaosades Oscari-võitja Jamie Foxx nagu Django, ori, kelle jõhker minevik oma endise peremehega viis ta näost näkku Saksamaa auhinnakütt dr. Kuningas Schultz (Oscari võitja Christoph Waltz). Kuna Django oli tema kõrval, asus Schultz otsima lõuna pool kõige tagaotsitavat kurjategijat. Jahimehe oskuste parandamisel keskendus Django oma ainsale eesmärgile: leida ja päästa Broomhilda (Kerry Washington), naine, kelle ta oli aastaid tagasi orjakaubandusest kaotanud.

Nagu alati, meie lugejad Renato Alan Promenzio (@tripalavra), kes on kaardiomanik, saatis meile ka filmi kohta erikommentaare:

seda Selle nädala parim film tal on kõik elemendid, mida Tarantino fännid armastavad: suurepärased mängijad, Ennio Morricone'iga heliriba (arvutatud tema filmides), pinge ja palju verd. Veri vastab osaliselt tõele, sest ühes Leonardo DiCaprio intensiivsest stseenist lõikab ta käe maha (ta võtab pärast stseeni isegi õmblusi). Kas keegi teab kumba? Jätke see kommentaaridesse! Pean Django Livrit üheks Quentin Tarantino lahedamaks filmiks ja ka üheks kõige ärrituvamaks, sest jutustus on tavaliselt pikk ja aeglane. See peab teie kollektsioonis olema.


Django Livre plakat

Django on tasuta

alates Brown 26 Productions, LLC

Hinnang: 16-aastaneSugu: draamaVäljalaske kuupäev: 2013Režissöör: Quentin Tarantino

Märkus iTunes Store'is

Minu klass

Neile, kes on huvitatud, nautige!

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH