Otseteed saavad uusi märkmete koostamise oskusi; Apple Configurator 2, Darkroom ja TV Time on värskendatud

Pärast esmaspäevaseid uudiseid pole midagi paremat kui hulk olulisi ja / või populaarseid rakendusi Rakenduste pood õigesti uuendatud, eks? Olgu, lähme nende juurde.

Otseteed


Otsetee rakenduse ikoon

Otseteed

aastal Apple

Versioon: millal 2.2.2 (142,8 MB) Nõuab iOS 12.0 või excel

Apple’i automatiseerimisrakendus jõuab versioonini 2.2 põhimõtteliselt seotud uudistega Klass: nĂĽĂĽd on märkmete loomiseks, parandamiseks, otsimiseks või vaatamiseks võimalik luua “retsepte” kõigi toimingutega, mis on juba rakenduses olemas.

Lisaks on nüüd toiminguga „Hangi sisestusväärtus” tekstist arvulisi väärtusi eraldada, samas kui toiming „Hangi reisi aeg” näitab rohkem teavet, näiteks marsruudi nime, saabumisaega ja vahemaad. Lõpuks kerib nüüd vahekaardi Raamatukogu puudutamine otseteede loendi lõppu.

Apple Configurator 2


Apple Configurator 2 rakenduse ikoon

Teisi Apple’i rakendusi on värskendatud, kuid te ei pruugi seda teada – Apple Configurator 2 kasutab ettevõtted korporatiivsete iPhone’ide ja iPadide massiliseks korraldamiseks. Versiooniga 2.9 hõlmab rakendus nĂĽĂĽd Dual SIM iPhone’e: selle seadme numbrid, IMEI ja ICCID on nĂĽĂĽd loetletud ĂĽksikasjade paneelil ja cfgutil seade.

Lisaks toob värskendus uusi võimalusi: nüüd on võimalik privaatse juurdepääsu kasutamisele piiranguid kehtestada ja Siri serverilogid keelata; seadistamine kasulik koormus Ülekande tunnistus.

Pime tuba


Darkroomi rakenduse ikoon: fotode ja videote muutmine

Vahepeal on iOS-i populaarne pildiredaktor saanud lahedaid uudiseid. Näiteks on nĂĽĂĽd võimalik kaamerarullil fotosid vaadates valida valikud nende redigeerimiseks Darkroomi kaudu – kuvatakse rakenduse põhifunktsioonidega ekraan praegusest rakendusest lahkumata. Selleks lubage menĂĽĂĽs Foto jagamine lihtsalt rakenduse laiendus.

Lisaks on Darkroom nüüdsest integreeritud rakendusega Archives (Toimikud), iOS-ist, nii et saate fotosid importida ja redigeerida otse oma seadme sisemälust või kolmandate osapoolte teenustest, näiteks Dropbox; Samuti alustab rakendus privaatsuse huvides piltidelt enne nende importimist asukohateavet. Lõpuks lisas redaktori versioon 4.1 toe tõmba ja lase lahti uusimast iPadist, et saaksite rakenduste vahel pilte teisaldada.

Telekaaeg


Rakenduse TV Time ikoon: jälgige sarju ja filme

Rakendus sarja jälgimiseks ja oma harjumuste võrdlemiseks sõpradega on omandanud funktsiooni, mida paljud selle kasutajad soovivad: tume viis teile helistada.

Selle aktiveerimiseks avage lihtsalt rakenduse sätted ja avage ekraan „Rakendused”. TV Time versioon 7.6.0 parandab ka kasutajate isikupärastatud loendit ja klassifitseerib olekuks valiku „Vaata hiljem”. Samuti on muid veaparandusi ja täiustusi.