Otsitakse kõige ilusamaid ja suurejoonelisemaid vaateid kosmosele
RAÄŚUNALNIK

Otsitakse kõige ilusamaid ja suurejoonelisemaid vaateid kosmosele

Greenwichi kuningliku observatooriumi edendatud algatus avab taotlusi kuni 6. märtsini. 10 000 naela suuruse auhinna saamiseks võivad osalejad sisestada kuni 10 pilti.

Põhikategooriaid on üheksa: Auroras; Galaxy; kuu; päike; Inimesed ja kosmos; Planeedid, komeedid ja asteroidid; kõik muud päikesesüsteemid; Taevamaastik; Tähed ja udukogud; ja aasta noor astrofotograaf fotode jaoks, mille on teinud alla 16-aastased pürgivad astronoomid.

2020. aasta Insight Investments Astronomy Fotograafil on ka kaks eriauhinda: Sir Patrick Moore’i auhind parima uustulnuka eest, parimad fotod, mille on teinud amatöörfotograafid, kes alustasid selle hobiga eelmisel aastal ja pole sellel konkursil osalenud; See on Annie Maunderi preemia pildiuuenduse eest, olemasolevate avatud lähtekoodiga andmete abil töödeldud piltide jaoks.

Fotograafid saavad registreeruda aadressil www.rmg.co.uk/astrocomp. Võidutöid esitletakse Riikliku Meremuuseumi aastanäitusel.

Astronoomiafotograafi tehnikasait 2020 “data-title =” Astronoomiafotograafi tehnikasait 2020 – kõige ilusamate ja tähelepanuväärsemate kosmosevaadete otsimine – SAPO Tech ”> Astronoomia fotograafide 2020. aasta tehnikasait