Outcastsi uus versioon toob podcastide esitusloendid Apple Watchi

Sellest ajast peale, kui Apple teatas kohaliku Podcastsi rakendusega watchOS 5-st, on teada, et arendajad, kes loovad samal eesmärgil muid rakendusi, on pidanud edasi liikuma – rääkimata Crunchy Bagelist, kelle rakendus Heidetud pĂĽhendatud eranditult Apple Watchile (iPhone’i vaste teenib ainult kellas oleva tarkvara konfigureerimist). Noh, õnneks said nad teate.


Vaadake rakenduse Outcast ikooni

Outcast 2. versioon toob tõeliselt huvitavaid uudiseid neile, kes soovivad Apple Watchis podcaste kuulata – isegi kui iPhone’i pole. Uuendustega lisab arendaja funktsionaalsust esitusloend, mis võimaldab kasutajal allalaaditud episoode järjekorda seada, et neid saaks järjestikku ja katkestusteta esitada.

Lisaks toob see uus versioon esmakordselt tuge ka Voogesitus episood; Niisiis ei pea podcastide peatĂĽkke nende kuulamiseks kõigepealt alla laadima – allalaadimine ja taasesitus toimuvad samaaegselt. Muud uued funktsioonid hõlmavad värvide kohandamist ja antud podcasti kiiremaid episoodide loendeid.

Lisaks jätkab Outcast oma tavapäraste funktsioonidega: on võimalik taskuhäälingusaateid otsida ja esitada otse Apple Watchi kaudu, episoode alla laadida WiFi kaudu või mobiilsidevõrgu kaudu (loomulikult selle ĂĽhendusega kellade jaoks). See on saadaval App Store’is hinnaga 3,50 R $.

9to5Mac kaudu