OutRun on lihtne ja elegantne rakendus võistluste jälgimiseks

Kui teile meeldib jooksmine, kasutate tõenäoliselt ka jooksu jälgimiseks rakendust ja teil on juurdepääs sellistele andmetele nagu kaugus, aeg, kiirus ja palju muud.

Nii iPhone’il kui ka Apple Watchil on nende andmete jälgimiseks suurepärased looduslikud võimalused, kuid loomulikult ei tohiks me unustada erinevaid saadaolevaid kolmanda osapoole rakendusi – näiteks Ăśletada.

OutRuni funktsionaalsus ei ole keskendunud mitte ainult teie reiside jälgimisele, vaid ka rakenduse kujundus on sellele suunatud, kuna liides näitab ainult protsessi mõõdikuid – edendades “puhast kogemust”. Lisaks ĂĽhildub rakenduse välimus iOS-iga.

Seadete korral saate muuta kalorite, kaalu ja GPS-i täpsuse ühikuid; lisaks on OutRunil toetus rakendusele Health (Tervis); seetõttu, kui otsustate rakendust enam mitte kasutada, säilitate kõik oma andmed korralikult.

Kuna see ei keskendu eriti sotsiaalsele osale (et pakkuda veelgi suuremat privaatsust), on OutRun üks väheseid rakendusi, mis ei vaja oma ressursside kasutamiseks konto loomist. See tähendab, et serveritel ja / või ettevõtetel pole võimalust rakenduses sisalduvat teavet vaadata.


Rakenduse OutRun ikoon

Erinevalt paljudest selle kategooria rakendustest pole OutRunil tellimust – lihtsalt ostke see 8 R $ eest ja kõik, kõik funktsioonid on teie omad.