Ouya jõudis oktoobri lõpus Euroopa turgudele

Ouya valmistab oma konsoolile ette uut äristrateegiat, mis põhineb Androidi operatsioonisĂĽsteemil. Euroopas piirdub seadme mĂĽĂĽk Ăśhendkuningriigi ja Amazoniga – kes tegeleb rahvusvahelise levitamisega -, kuid alates kuu lõpust on ĂĽksikuid jaemĂĽĂĽgikauplusi, mis konsoole aktsepteerivad.

Hispaania, Prantsusmaa, Saksamaa, Austria, Holland, Belgia, Luksemburg, Šveits, Itaalia, Norra ja Dinarmarca on riigid, kus konsool kauplustes asub, vahendab eriväljaanne Joystiq. Portugali nime ei nimetatud ja pole kindel, kas konsool jõuab riiklikul turul esindatud jaekettidesse.

Praegu on platvormil saadaval 459 mängitavat pealkirja, mis kõik on tasuta mudelis, kuigi ĂĽkski väljamakse ei tähenda mängulimiiti – näiteks saadaolevate tasemete või märkide arvu.

Hind on Ouya üks kõige atraktiivsemaid elemente, müües koos kaasas oleva puldiga 99 euro eest. Konsool ise on väike ja tulevikus võib tekkida vajadus Sony PlayStation Vita teleriga eeliseid jagada.

Ouya on seni olnud Kickstarteri üks suurimaid õnnestumisi ja ühine rahastamisplatvorm reklaamib teist kampaaniate jaoks mõeldud raskekaaluliste mängude arendamise kampaaniat.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi