Ouya testib mängude tellimise turundust

Ouya testib mängude tellimise turundust

Tundub, et sisu ostmine tellimusmudelil on üha populaarsem. Seekord propageerib samanimelise odava konsooli eest vastutav ettevõte Ouya iga-aastast turundusmeetodit: kasutajad maksavad 60 dollarit, umbes 45 eurot, ja saavad alla laadida ligi 800 mängu tasuta.

Ainus mäng, mis ei sobi tellimismudeli jaoks, on mängud, mille maksumus on 30 dollarit või rohkem. Rahvusvahelise ajakirjanduse pakutava teabe kohaselt garanteerib ettevõte, et nad maksavad ka edaspidi programmeerijatele 70% mängu väärtusest, kui see alla laaditakse tellimusmudelina.

Ouya valitud mudel on lähedane Netflixi, videosisu levitamise või Spotify muusika jaoks kasutatava tellimusmudeli kontseptuaalsele tasemele.

Mängude segmenti vaadates on mängude vastu vahetatud tellimusmudelid olemas, kuid mitte agressiivses mudelis: PlayStation Plus ja Xbox Gold võimaldavad teil tasuta mänge alla laadida iga kuu.

Mõnes mõttes ütleb Ouya mängijatele, et fikseeritud aastatasu eest on ta nõus loobuma peaaegu igast rakendusest. Umbes 45 eurot, mille Ouya tellis teenuse All-Access eest, võrdub kodukonsooli viimaste mängude keskmise hinnaga. See tähendab, et mängu hinna eest saavad kasutajad juurdepääsu 800-le, kuigi küpsuse ja graafika tase on väga erinevad.

Üldiselt edukate idufirmade kaudu, mis tekivad koostööfinantseerimise kaudu, on 800 mängu tegelik väärtus 2000 dollarit.

Mängude turustamine tellimusmudelis on praegu Ouya kogemus ja see on ilmne vastus mitmete mikrokonsoolide ja telesüsteemide ilmumisele, mis mängivad ka mänge, näiteks Fire TV või Android TV.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi