OWC diagnoosib ja osaliselt lahendab SATA 3.0 jõudlusprobleemid 17 ″ MacBooks Pro'is

OWC diagnoosib ja osaliselt lahendab SATA 3.0 jõudlusprobleemid 17 ″ MacBooks Pro'is

Seda nimetan efektiivsuseks: muu maailma arvutirakendus on täis bensiini, et müüa SSD-sid, mis ühilduvad uue MacBooks Pro SATA 3.0 pordidega, ning tagada selle toodete erandlikkus, testib ta ulatuslikult kõigi Apple'i professionaalsete sülearvutimudelite toimivust, mis pani leidma, et 17-tollistel masinatel (ja ainult neil) on selle suure jõudlusega draivi kasutamisel probleeme.

Siin-seal katsetades on OWC ninja leidnud selle probleemi võimaliku põhjuse (mis mõjutab ainult SATA 3.0 draive, mitte tehase draivereid 2.0): aku indikaatori kaabli asukoht MacBooks Pro-is on suurem. ainult selles kaablis läbib SATA-pistikut, seega on mõistlik ette kujutada, et kaabel peab mängima rolli antud probleemis.

Kaabli paigutus 17-tollisel MacBook Pro-l - OWC

Lahendus? Kaitse! SATA 3.0 draivide halva toimimise või tuvastamisprobleemide vältimiseks müüb OWC SATA-kaablite kaitsekomplekte 10 dollari eest ja maksab ainult 3 dollarit, kui need on firmalt ostetud suure jõudlusega draiviga. .

Ainult et see pole kõigi jaoks kindel imerohi: isegi kilbiga esindab teatud MacBook Pro ikkagi osa probleemist – märk sellest, et sel juhul peavad kaasnema mõned täiendavad tegurid. Kuigi rohkem teavet ei ilmu, arvestage sellega, et kui teie 17-tollisel masinal on probleeme SATA 3.0 SSD-dega, suudab OWC kaitsja vähemalt sĂĽmptomeid leevendada (selles mõttes, et võimaldab draivi ära tunda, isegi kui see pole maksimaalse jõudlusega).

Ja ainult ratifitseerimiseks, kui teie MacBook Pro on SATA 2.0 draiviga 13 või 15 tolli või 17 tolli (nagu tehasest), ei pea te muretsema: kõik töötab tõrgeteta.

Tahan lihtsalt teada, mida Apple kogu selle loo kohta arvab

(MacRumorsi kaudu)