Blu-ray 12x dari OWC

OWC käivitas välise Blu-ray-salvesti, mis saavutab kiiruse 12x

Ehkki Apple ei paku ühes oma Macis Blu-ray-valikuid, on mõned ettevõtted kasutanud ära seda, et mõned kasutajad peavad pakkuma välist lahendust, mis võimaldab neil neid plaate teatud efektiivsuse ja kasutuslihtsusega lugeda / kirjutada. Muu maailma arvuti (teise nimega Eile käivitas selles meedias järjekordse turuletoomise, pakkudes tarbijatele unistusi neile, kellele meeldib mõte seda tüüpi meediume oma arvutites nautida.

Blu-ray 12x OWC-st

Uus Mercury Pro võimaldab võrdluseks salvestada kuni 12x suuremat kiirust. Enamikule Macidele installitud SuperDrive jõuab teatud kandjate puhul maksimaalselt 8x. Lisaks sellele põletab OWC-lahendus DVD-sid kaks korda kiiremini kui Apple'i optilisi draive ja seda saab ühendada Windowsi Macide ja PC-dega USB 2.0, FireWire 400, FireWire 800 või eSATA-pordi kaudu.

Uus hind on 350 dollarit, mis sisaldab kaht Panasonicu ketast, mis toetavad kuni 25 GB mahutavust, ja kõiki toetatud liidesega kasutamiseks vajalikke kaableid. OWC lõi ka spetsiaalse paketi, mis kannab Mac OS X-i jaoks litsentsi Toast Titanium Pro 10 koos uue tootega, hinnaga 400 dollarit.

(Macworldi kaudu)