OWC uuendab oma väliste SSD-de sarja madalamate hindade ja suurema kiirusega

Aasta-aastalt ja Muu maailma andmetöötlus (OWC) tõestab end jätkuvalt ĂĽhe kõige paremini toimiva Maci ja personaalarvutite lisaseadmete ja lisaseadmete tootjana. Umbes aasta tagasi rääkisime siin ettevõtte turule toodud “kiireimast välisest draivist”; nĂĽĂĽd ajakohastab OWC seda.

ThunderBlade 2 OWC väline SSD

SEE ÄikeTera Teise põlvkonna tehnoloogia läheb veelgi sügavamale seadme kahte peamisse müügipunkti: jõudlus ja hind. Uued mudelid, saadaval hilisemates versioonides 1TB-st kuni 8TB-ni, on allahindlus, mis varieerub vahemikus 400–1 500 USA dollarit võrreldes eelmise põlvkonnaga, ja videotöötluse, piltide väga suure eraldusvõimega töötlemise või muude maksimaalset kiirust ja suurt võimsust nõudvate tegevuste valdkonnas professionaalide jaoks veelgi suurem jõudlus.

Need seadmed pakuvad kiirust kuni 3800 MB / s, kui need on omavahel ĂĽhendatud SoftRAID-liidese kaudu – neil on kaks Thunderbolt 3 porti arvutite ja muude ThunderBlades’ide ĂĽhendamiseks, luues kuni kuuest välisest SSD-st koosneva komplekti – komplektis olev disain võimaldab seadet nii virnastada kui ka pakub kummist kaitset löögi neelamiseks.

Lisaks töötab uus põlvkond veelgi madalamal temperatuuril kui eelmine; ventilaatorita disaini tagamiseks on toiming täiesti vaikne.

ThunderBlade 2 OWC väline SSD

Uued ThunderBlades on nĂĽĂĽd mĂĽĂĽgil OWC veebisaidil – need on 1TB mudelid (800 dollarit), 2 TB (1200 dollarit), 4TB (1900 dollarit) ja 8TB (3500 dollarit). OWC pakub koos ostuga kaitsekarpi, mis on vastupidav isegi mitme kuuli löögile.

AppleInsideri kaudu