OWC uuendab oma vÀliste SSD-de sarja madalamate hindade ja suurema kiirusega

Aasta-aastalt ja Muu maailma andmetöötlus (OWC) tĂ”estab end jĂ€tkuvalt ĂŒhe kĂ”ige paremini toimiva Maci ja personaalarvutite lisaseadmete ja lisaseadmete tootjana.

Umbes aasta tagasi rÀÀkisime siin ettevĂ”tte turule toodud “kiireimast vĂ€lisest draivist”; nĂŒĂŒd ajakohastab OWC seda.

ThunderBlade 2 OWC vÀline SSD

SEE ÄikeTera Teise pĂ”lvkonna tehnoloogia lĂ€heb veelgi sĂŒgavamale seadme kahte peamisse mĂŒĂŒgipunkti: jĂ”udlus ja hind.

Uued mudelid, saadaval hilisemates versioonides 1TB-st kuni 8TB-ni, on allahindlus, mis varieerub vahemikus 400–1 500 USA dollarit vĂ”rreldes eelmise pĂ”lvkonnaga, ja videotöötluse, piltide vĂ€ga suure eraldusvĂ”imega töötlemise vĂ”i muude maksimaalset kiirust ja suurt vĂ”imsust nĂ”udvate tegevuste valdkonnas professionaalide jaoks veelgi suurem jĂ”udlus.

Need seadmed pakuvad kiirust kuni 3800 MB / s, kui need on omavahel ĂŒhendatud SoftRAID-liidese kaudu – neil on kaks Thunderbolt 3 porti arvutite ja muude ThunderBlades’ide ĂŒhendamiseks, luues kuni kuuest vĂ€lisest SSD-st koosneva komplekti – komplektis olev disain vĂ”imaldab seadet nii virnastada kui ka pakub kummist kaitset löögi neelamiseks.

Lisaks töötab uus pÔlvkond veelgi madalamal temperatuuril kui eelmine; ventilaatorita disaini tagamiseks on toiming tÀiesti vaikne.

ThunderBlade 2 OWC vÀline SSD

Uued ThunderBlades on nĂŒĂŒd mĂŒĂŒgil OWC veebisaidil – need on 1TB mudelid (800 dollarit), 2 TB (1200 dollarit), 4TB (1900 dollarit) ja 8TB (3500 dollarit).

OWC pakub koos ostuga kaitsekarpi, mis on vastupidav isegi mitme kuuli löögile.

AppleInsideri kaudu