Oxe7 alistus ka ACAPORi ohule

Oxe7 on ĂŒks saitidest, millele Portugali meelelahutustööstust esindav ĂŒhing on eelmise aasta novembris peaprokuröri kantseleisse kaebuses pöördunud, kuid hoolimata selle sisu selgitamisest, jÀÀb see siiski toimima.

Kuid tĂ€na avaldas saidi administraator avalduse, milles öeldakse, et Oxe7 on lĂ”ppemas. “Teadmiste ja kultuuri jagamise vaim liigutab meid nii palju, et meil on vĂ€ga kurb teatada, et OXE7 lĂ”peb siin,” öeldakse dokumendis.

ACAPORi kaebuste jagamine saitide jagamise vastu viimase 24 tunni jooksul on ajendanud Oxe7 valitsust teatama linkide jagamise lÔpetamisest allalaadimiseks vÔi veebis vaatamiseks.

„OXE7 eesmĂ€rk on alati olnud anda kĂ”igile portugallastele juurdepÀÀs kultuurile ning luua operaatorit, muusikat jne.

Uusim teadaolev, “seisis veebisaidil avaldatud avalduses, kus viidati ka” Euroopa Komisjoni tellitud uuringule, milles jĂ”uti jĂ€reldusele, et isegi kui jagamisvĂ”imalust ei oleks, ei ostaks nad muusikat poest.

TeisisÔnu, inimesed ostavad seda, mis neile meeldib, kuid nad ei tea kogu muusika mitmekesisust.

Alles eile otsustasid PDClinks teenuse lĂ”petada pĂ€rast ACAPORilt kirja saamist – sama vĂ”imalus muutis NĂ© & Miguelito filme ja seriaale pĂ€eva alguses.

Ühing klassifitseerib selle Portugali suuruselt viiendaks ja neljandaks piraatluspaigaks ning ACAPOR on tervitanud teenuste sulgemist.

Ühingu president Nuno Pereira tegi eile TeK-le selgeks, et ACAPOR otsustab tsiteerida saite otseĂŒlekandes alati, kui nad saavad saidi administraatori tuvastada. “Kui me kogume saidi haldaja kahtlemata piisavalt tĂ”endeid, vĂ”ime kohtusse pöörduda,” kinnitas ta.

Failide jagamise saidile saadetud kirjas hoiatas ACAPOR, et tal on vĂ”imalik koguda piisavalt tĂ”endeid intellektuaalomandi kohtusse pöördumiseks ja et ta vĂ”ib nĂ”uda kuni 80 tuhande euro suurust hĂŒvitist.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi jÀrgi

Fatima jahimees