Paaride vaheline mitmekesisus tähistab emoji ettepanekut 2019. aastaks

Populaarse Emoji kujunduse eest vastutav organisatsioon Unicode Consortium on lõpetamas 2019. aasta uusi ikoone ja jõudnud 179 numbri (61 tähemärki ja varianti) nimekirja, mis kavatsevad nutitelefonides ja teistes sõnumivestlustes kontseptsioone ja emotsioone esindada. elektroonilised seadmed.

Järgmisel aastal kasutusele võetavas kandidaatide eelnõus paistab silma 55 emotikoni, mis esindavad käest kinni hoidvaid inimesi, kes esindavad erinevaid sugusid ja nahatooni. Emotikon koosneb seisva inimese uuest figuurist, kes kordub ja asetatakse partneri loomiseks kõrvuti. Seejärel muudetakse neid, et esindada ühiskonna erinevaid etnilisi ja soolisi ühiskondi.

tek emojis “data-title =” tek emojis – paaride mitmekesisus tähistab emotikonide ettepanekut 2019. aastaks – SAPO Tek “> emoji tech

Järgmine versioon, mis jõudis järgmise versiooni rakenduste loendisse, kavatseb esindada füüsilise puudega inimesi, sealhulgas pime inimese kuju või jalgade ja käte mehaaniliste proteesidega, mille Apple soovitas mõni kuu tagasi. Mõned muudatused tehti olemasolevates emotikonides ja teised muutsid oma nime, et nende tähendust paremini kajastada.

Lõplik nimekiri heakskiidetud emotikonidest vaadatakse üle septembris, kuid organisatsioon mõtleb juba 2020. aasta uudistele, jättes seljataha sellised ettepanekud nagu ninjad, sõjaväekiivrid, varustus ja väljasurnud loomad.