Pablo Escobari vend soovib Apple’i kohtusse kaevata 30 miljardi dollari eest

Liigume selle osa juurde: vend, kes on surnud (ja võib-olla üks tuntumaid) Colombia narkodiilerist Pablo Escobar, Roberto de Jesus, käivitas hiljuti kokkupandava nutitelefoni nimega Escobari voltimine 1. Kuigi seadme nimi ja disain ise viitavad Galaktika kokkuvoldimine (Samsungilt), teatas Roberto Digitaalsed suundumused mida soovite saavutada Apple stardiga.

See lugu on rohkem seotud Apple’i seadmete eest kĂĽsitavate hindadega kui (ebatõenäolise) konkurentsiga vidin Apple’ilt. Idee saamiseks maksab Escobar 1 kordne hind 350 dollarit – ja kui tootja sõnul õnnestub seade selle hinnaga mĂĽĂĽa, saab ka Apple.

Escobari voltimine 1

Nemad [a Apple] nad on petturid ja nüüd valmistume kollektiivseks tegevuseks. Nad petavad inimesi ja müüvad ühekordseid mobiiltelefone tarbijatele liialdatud hindadega. Minu advokaat oli pikka aega valmis, kuid enne kui ma kohtusse kaebasin ja raha väärikatele inimestele tagastasin, tahtsin neile näidata, et minu toode on palju parem.

Escobar avab 6. jaanuaril 2020 30 miljardit dollarit Apple’i vastu väidetavalt “ebaseadusliku kasumi kogumise” eest. Uudiste järgi investeeris ta juba $ 1 advokaatidesse kohtuasja esitamiseks.

30 miljardi dollari suurune kohtuasi esitatakse Ameerika Ăśhendriikide California kohtus. Soovime, et Apple tagastaks ebaseaduslikult teenitud kasumi inimestele. Ma hoolitsen selle eest, et see juhtuks.

Tagasi Escobar Fold 1-sse tuli see koos Android 9.0-ga ja sellel oli Snapdragon 8 kiip kaheksa sĂĽdamikuga 2,8 GHz, 16MP ja 20MP topeltkaamerasĂĽsteem ning avamisel 7,8-tolline FHD + AMOLED-ekraan. Lisaks väidab Escobar, et seadme ekraan on “purunematu”, kuna see on valmistatud “erilisest plastikust”, mis ilmselt säilitab suurepärase eraldusvõime.