Pablo Escobari vend soovib Apple'i kohtusse kaevata 30 miljardi dollari eest -

Pablo Escobari vend soovib Apple'i kohtusse kaevata 30 miljardi dollari eest –

Läheme osade juurde: surnud vend (ja võib-olla üks tuntumaid) Colombia narkodiilereid Pablo Escobar, Roberto de Jesus, tõi hiljuti turule kokkupandava nutitelefoni nimega Escobar klapp 1. Ehkki seadme nimi ja disain ise viitavad Volditud galaktika (Samsungilt), rääkis Roberto Digitaalsed trendid mida soovite saavutada Apple koos käivitamisega.

See lugu on rohkem seotud Apple'i seadmete eest küsitavate hindadega kui (ebatõenäolise) konkurentsiga vidin Maalt. Idee saamiseks Escobar Fold 1 tasu 350 dollarit ja tootja sõnul võib ka Ma, kui tal õnnestub seadet selle hinnaga müüa.

Escobar klapp 1

Nad (Apple) on petturid ja nüüd valmistume ühiseks tegutsemiseks. Nad petavad inimesi ja müüvad tarbijatele ühekordselt kasutatavaid mobiiltelefone ülemäärase hinnaga. Minu advokaat on pikka aega valmis, kuid enne kui ma neid kohtusse kaeban ja korralikele inimestele raha tagasi teen, tahan neile näidata, et minu toode on palju parem.

Escobar avatakse ühiselt 6. jaanuaril 2020 30 miljardit dollarit väidetavalt ebaseadusliku kasumi kogumise eest Apple'i vastu. Uudiste kohaselt oli ta juba miljoni dollari advokaatidesse investeerinud hagi esitamiseks.

30 miljardi dollari suurune kohtuasi esitatakse Ameerika Ăśhendriikide California kohtusse. Soovime, et Apple tagastaks inimestele ebaseaduslikult teenitud kasumi. Ma hoolitsen selle eest, et see juhtuks.

Escobar Fold 1-s tagasi on see koos Android 9.0-ga ja sellel on Snapdragon 8 kiip kaheksatuumaline 2,8 GHz, kahe kaameraga süsteemid 16MP ja 20MP ning avamisel AMOLED FHD + 7,8-tolline ekraan. Lisaks väidab Escobar, et seadme ekraan on "purunematu", kuna see on valmistatud "eriliigist plastist", mis ilmselt säilitab optimaalse eraldusvõime.

Isegi äriseadmed pilkavad Apple'i; selles öeldakse "Jumala hääl":

Ühel korral vaatas Steve'i poeg kosmosesse. Ta nägi Pablo Escobarit telefoni teel üle kellegi kujutlusvõime.

Kontrollige oma silma ja kõrvaga:

Teistes reklaamides küsib bränd klikke: paljud aluspesu mudelid näitavad seadet:

Escobar Fold 1 esialgne levitamine piirdub 100 000 ühikut. 128 GB versioon maksab 350 dollarit, 512 GB versioon müüakse 500 dollari eest eranditult ettevõtte veebisaidil.

läbi Apple World Today