Pac-Man ja roosa oktoober

Roosa valgustus on osa rinnavähivastastest kampaaniatest, mida tuntakse kogu maailmas Roosa oktoobrina ja nüüd on Pac-Mani kord kampaaniasse panustada!

PGR_Rosa Outubro RosaPGR-i valgustus 2011. aastal. Foto on osa peakorteri 10. aastapäeva tähistavast näitusest.

Oktoober on kuu, kui linna peamised punktid on roosad. Ja pole juhus, et meie turismiobjektid ja riigiasutused muutuvad roosaks! See konkreetne valgustus on osa rinnavähi vastasest kampaaniast, mida tuntakse kogu maailmas kui Oktoober Roosa ja nüüd välja lülitada Pac Man panusta kampaaniasse!

Oktoober Roosa

Roosa oktoober on ülemaailmne rinnavähivastane liikumine ja selle peamine eesmärk on tunnistada selle haiguse varajase diagnoosimise tähtsust. Kõik sai alguse 1990. aastal New Yorgis, Ameerika Ühendriikides ja pole sellest ajast peale lakanud. Brasiilias toimus esimene algatus alles 2002. aastal, kui põhiseadusliku armee mausoleum sai roosa valguse.

Kuid roosa oktoober ei muuda ainult hoone fassaadide värvi! Sel kuul toimub kogu maailmas palju üritusi! Vaadake oma linnas toimuvaid üritusi!

Kontrollige sõiduplaani Rio Grande do Sul

SĂĽndmused SĂŁo Paulos

SĂĽndmused Ceará’s

Roosa oktoober ja Pac-Man

Pilt: mängupott

SEE Bandai Namco mängud ja Riiklik rinnavähifond (NBCF) tulid kokku, et aidata kaasa võitlusele rinnavähiga ja sündis sellest ühtsuskampaaniast Pac-Mani roosa lint.

Pac Man on Namco välja töötatud mäng, mis ilmus esmakordselt 1980. aastal! See on klassikaline! Kes poleks kuulsat sööki mänginud? Raske on leida kedagi, kes seda mängu ei teaks, kuidas oleks lapsepõlve meenutades seda fantastilist algatust ära kasutada? Kuid kui olete liiga noor ja pole Pac-Manist kunagi kuulnud, siis ärge jätke kasutamata seda uskumatut võimalust selle sõltuvust tekitava mängu täitmiseks.

Kampaaniakuu mängudel on isikupärastatud ikoonid, millel on roosa teema või lint, mis sümboliseerib vähivastast võitlust. Kampaaniasse panustamiseks ostke oktoobris lihtsalt roosa labürindi kaart vaid 0,99 dollariga. Kogu kasum suunatakse Riiklik Rinnavähifond (NBCF), et raha kogumine pakub abi vajavatele naistele varajase avastamise teenuseid.

Varajane teadlikkus ja diagnoosimine on rinnavähi vastu võitlemisel väga oluline

– James Kucera, Bandai Namco, 2014

Kuigi videomängud toovad meie ellu sageli nalja ja põnevust, on need võimalused ka lootust tuua.

– Ben Acevedo, vanemprodutsent, Bandai Namco, 2014

Julgustades teie mängijaid Paciga liituma, võime oma lootusesõnumiga jõuda rohkemate naisteni kui kunagi varem.

– Janelle Hail, NBCF-i lõbus mäng, 2014

Vaadake allolevat osalevate mängude loendit ja alustage selle teadlikkuse tõstmise kampaaniaga!

[tabs] [tab title=”Android”]

Proua turniir Pac-ManPac-Man +

[/tab]

[tab title=”iOS”]

Pac-Man / pr. Pac-ManPac-Man Lite / pr. Pac-Man LiteMs. Pac-Man iPadile / MS-le. Pac-Man iPad Lite’ile

[/tab] [/tabs]

Rinnavähk

https://youtu.be/ccwtkjDXjw4

Igat vähki iseloomustab rakkude kiire ja ebaregulaarne kasv, mis omandab võime paljuneda. Need rakud kipuvad olema väga agressiivsed ja kontrollimatud, põhjustades pahaloomuliste kasvajate (vähk) moodustumist, mis võivad levida teistesse kehapiirkondadesse. Vähki nimetatakse tavaliselt ka neoplasmiks.

Rinnavähk, nagu nimigi ĂĽtleb, mõjutab rinda, mis on näärmed, mis on moodustatud lobidest, mis jagunevad väiksemateks struktuurideks, mida nimetatakse lobuliteks ja piimakanaliteks. Rinnavähki on erinevaid. Kõik rinnavähid ei kasva ĂĽhtemoodi. Sel põhjusel on oluline läbi viia biopsia, mis võimaldab kasvaja patoloogilist analĂĽĂĽsi, mis aitab kindlaks teha, mis on vähi “staadium” või “etapp”.

Rinnavähk on tõsine, kuid ravitav haigus. Mida varem see avastatakse, seda lihtsam on seda ravida. – Imama

Rinnavähk on naiste seas kõige levinum ja kahjuks kõige levinum ka Brasiilias. Vastavalt Ameerika Vähiliit umbes igal kaheksal naisel tekib elu jooksul rinnavähk. Selle haiguse kohta lisateabe saamiseks vaadake ülaltoodud videot. Ära jäta võimalust kasutamata ja ole ettevaatlik!

Sa oled naine? Kas olete üle 40-aastane? Teie õigus on igal aastal teha ühtses tervishoiusüsteemis mammograafiaeksam, see on seadus! Vt seadus nr. 2008. aastal 11 664.

Kas teie linnas on ĂĽritusi ja me ei maini neid siin? Saada meile link!;)

Allikas: Outubro Rosa / G1 / Gamespot / Businesswire / Onlineathens / YT teadlik naine / Riiklik Vähiinstituut / Imama / Riiklik rinnavähk

Ps.: Pühendatud sõpradele, kes on võitnud võitluse “C” vastu ja võidavad ka teisi.