Apple tappis 12-tollised MacBookid, puuteribata MacBook Pro ja vanad MacBook Airi mudelid

Pakkumine: 12-tolline MacBook hinnaga 5399 R $!

Hiljuti värskendas Apple oma sĂĽlearvuti valikut ja otsustas selle välja lĂĽlitada 12-tolline Retina ekraaniga MacBook, seni kõige kaasaskantavam sĂĽlearvutifirma. Kuid masin meeldis paljudele ja oli Apple’i suhtumise pärast kurb.

Kui olete üks neist inimestest, on meil suurepäraseid uudiseid. Ehkki Apple lõpetas toodete müümise, oli partneritel siiski varu. Ja täna tuli see toode sisse Paku Koitu andma Kiire pood!

12-tolline MacBook

12

Kui see veel Apple’is mĂĽĂĽgil oli, maksis 256 GB masin sularahas 10 349,10 dollarit või 11 1299 dollarit kuni 12x osamaksetena. Täna on Fast-i propageerimisel ta õiglane 5399 R $ sularahas, boleto. Soovijad saavad kokku maksta ka kuni 10x järelmaksuna 5 999 R $.

MacBookil on Intel Core m3 protsessor kahetuumaline 7. põlvkond ja 1,2 GHz (koos Turbo Boost kuni 3GHz), 8 GB RAM, 256 GB SSD, Intel HD Graphics 615 graafikakaart ja teise põlvkonna liblikmehhanismi klaviatuur – mis probleemide korral on Apple’i tagasikutsumise all.

See pakkumine kehtib halli ja hõbedase maailmaruumi mudelite kohta – pidage meeles, et nautimiseks saate seda nautida veel homme kella 06: 00-ni (9/26)!

Ole alati pakkumiste tipus!

Kui sa pole hull, armastad loomulikult säästa. Ja selleks MacMagazine laienduste loomine Pakkumine MM!

MM Oertas

Selle abil (saadaval Chrome’i brauseri jaoks) saate hõlpsalt ja kiiresti teada saada, kas toode, mida soovite osta, on teistes poodides odavam, saate hinnateateid, vaadata kogu toote ajalugu ja isegi sooduskuponge automaatselt rakendada! Kõik see austab teie privaatsust, kogumata ĂĽhtegi tĂĽĂĽpi kasutaja teavet / andmeid (maksimaalne teave, mida saame, on siis, kui registreerute, kui otsustate saada soovitud toote hinnateateid).

Installige kohe ja salvestage! ?

Pakkumised ja tutvustused MM-foorumis

Neile, kellele meeldib ära kasutada ja kes otsivad häid pakkumisi, on meil nüüd nende jaoks oma arutelufoorumis MM foorum.

Paku MM-i foorumit

Alati, kui kohtame midagi huvitavat, mis levib Apple’i maailmas või isegi tehnoturul ĂĽldiselt, avaldame selle, et teid tipus hoida. Loomulikult võite ka ruumi kasutada ja kuritarvitada, pakkudes näpunäiteid seal leiduvate heade reklaamide kohta. ?