Pakkumine: AirPods Pro 46% soodsamalt kuni 12x! [atualizado: já foi…]

Suurepärane pakkumine neile, kes meist hoolivad AirPods Pro! Kahjuks on see tehtud, vaadake allolevat värskenduspostitust.


Apple mĂĽĂĽb hinnaga 2249 R $ (kuni 12x), kõrvaklapid koos MĂĽrasummutus ja KeskkonnareĹľiim lahkub nĂĽĂĽd Submarinosse 1 222,98 R $ (või Americanas.com, olenevalt sellest, mida eelistate), saab tasuda ka kuni 12x osamaksetena, kui maksate Ame rakendusega – see võtab ka 2% tagasimakse (R 24,46 dollarit).

See tähendab, et me räägime majandusest 46% (üle R $ 1000!). Võttes arvesse Ameerika hinda (249 USA dollarit + kohalikud maksud) ja dollarit sellisena, nagu see praegu on (praegu üle 5,20 USA dollarit), on see tõeliselt pöördumatu pakkumine.

Huvilistele lugege kindlasti meie ülevaadet uutest kõrvaklappidest!

Nautige! ?

Ole alati pakkumiste tipus!

Kui sa pole hull, armastad loomulikult säästa. Ja selleks MacMagazine laienduste loomine Pakkumine MM!

MM Oertas

Selle abil (saadaval Chrome’i brauseri jaoks) saate hõlpsalt ja kiiresti teada saada, kas toode, mida soovite osta, on teistes poodides odavam, saate hinnateateid, vaadata kogu toote ajalugu ja isegi sooduskuponge automaatselt rakendada! Kõik see austab teie privaatsust, kogumata ĂĽhtegi tĂĽĂĽpi kasutaja teavet / andmeid (maksimaalne teave, mida saame, on siis, kui registreerute, kui otsustate saada soovitud toote hinnateateid).

Installige kohe ja salvestage! ?

Pakkumised ja tutvustused MM-foorumis

Neile, kellele meeldib ära kasutada ja kes otsivad häid pakkumisi, on meil nüüd nende jaoks oma arutelufoorumis MM foorum.

Paku MM-i foorumit

Alati, kui kohtame midagi huvitavat, mis levib Apple’i maailmas või isegi tehnoturul ĂĽldiselt, avaldame selle, et teid tipus hoida. Loomulikult võite ka ruumi kasutada ja kuritarvitada, pakkudes näpunäiteid seal leiduvate heade reklaamide kohta. ?

Uuenda 16. aprill 2020 kell 09:38

Kahjuks lõppesid Submarino ja Americanas.com reklaamvarud väga kiiresti ja mõned lugejad vaatavad juba praegu nende hindu 1 661,24 R $ (või enama).

Mõned teatasid meile, et ka iPlace’is toimus kiire pakkumine, kuid vähemalt sel hetkel on AirPodsi hinnad Apple Brasiilia ametlike standardite järgi. Kahju …