Pakkumine: Apple TV neljas põlvkond (32 GB) 22% allahindlusega! [atualizado: retirada do ar]

Ma müüb praegu kahte erinevat mudelit Apple TV. Lühidalt ja pealiskaudselt on erinevus nende vahel põhimõtteliselt üks: 4K sisu tugi. Niisiis, kui teil pole 4K-telerit (ja te ei osta seda kohe), pole mõtet hankida uusimat mudelit, mille käivitas viies põlvkond Ma, ja seetõttu jätkab ettevõte oma turustamist digiboks neljas põlvkond.

Tavaliselt maksab neljanda põlvkonna Apple TV ühe vaatuse eest 989,10 R $ või 1099,00 R $ (kuni 12x). Kuid täna Kiire pood pane toode enda omaks Koidikupakkumine. Ainult need, kes ostavad homseni (või kuni tarneid kestab), maksavad ainult R 774,25 dollarit (seda saab jagada ka 3x alates R $ 266.33).

Neljanda põlvkonna Apple TV-s on 32 GB sisemist salvestusruumi, mis on enam kui piisav, et saaksite rakendusi installida ja kasutada mis tahes meetodit, mis teile meeldib, ilma ruumi muretsemata. Lisaks sellele sai see mudel, nagu ka 4K, hiljuti Siri tuge portugali keeles (vaata, mida see saab siin teha) ja telerirakendustes, mis parandavad üldist kasutajakogemust.

Nautige tutvustust!

Jääge alati pakkumiste tippu!

Kui te pole hull, siis muidugi meeldib teile raha säästa. Ja selleks MacMagazine loo lai MM-pakkumine!

MM Oertas

Selle abil (saadaval Chrome'i brauseri jaoks) saate hõlpsalt ja kiiresti teada saada, kas soovitud toode on mõnes teises poes odavam, saate hanketeateid, vaadata kogu toote ajalugu ja isegi rakendada sooduskuponge automaatselt! See kõik austab teie privaatsust, ilma et peaksite koguma mingit tüüpi kasutajateavet / -andmeid (maksimaalne teave, mida saame registreerimisel, kui otsustate saada soovitud toote hinnahoiatuse).

Installige kohe ja säästke!

Uuendaja: Rafael Fischmann 20.08.2018 s 08:25

Ilmselt tabas Fast Shop palli. Lugejate teadete kohaselt teatasid nad pakkumisest Apple TV 4K mudeliks ja pidid seetõttu kõik kiiresti vabastama jne.

seda MacMagazine rääkige meeskonnaga, kes üritas neile selle pakkumise tagasi tuua ja võib-olla ka muid lahedaid asju, et juhtunut kompenseerida.