Pakkumine: Apple Watch Series 5 kuni 38% soodsamalt!

Otsin Apple Watch Series 5 40 mm roostevaba teras (mobiilsideĂĽhendusega)? Noh, sa leidsid selle!

SEE Carrefour müüb valge spordikäevõruga mudelit 3599,00 R sularahas (1x kaardil või pangalehel) või 3 998,89 R $ kuni 10x.

Võrreldes Apple’i kĂĽsitud hinnaga (5 849,10 dollarit sularahas või 6499,00 USA dollarit järelmaksuna), räägime uskumatust 38,4% allahindlusest!

Nautige! ?

· • ·

Ole alati pakkumiste tipus!

Kui sa pole hull, armastad loomulikult säästa. Ja selleks MacMagazine laienduste loomine Pakkumine MM!

MM-i allveelaeva pakkumised

Selle abil (saadaval Chrome’i brauseri jaoks) saate hõlpsalt ja kiiresti teada saada, kas toode, mida soovite osta, on teistes poodides odavam, saate hinnateateid, vaadata kogu toote ajalugu ja isegi sooduskuponge automaatselt rakendada! Kõik see austab teie privaatsust, kogumata ĂĽhtegi tĂĽĂĽpi kasutaja teavet / andmeid (maksimaalne teave, mida saame, on siis, kui registreerute, kui otsustate saada soovitud toote hinnateateid).

Installige kohe ja salvestage! ?

Pakkumised ja tutvustused MM-foorumis

Neile, kellele meeldib ära kasutada ja kes otsivad häid pakkumisi, on meil nüüd nende jaoks oma arutelufoorumis MM foorum.

Paku MM-i foorumit

Alati, kui kohtame midagi huvitavat, mis levib Apple’i maailmas või isegi tehnoturul ĂĽldiselt, avaldame selle, et teid tipus hoida. Loomulikult võite ka ruumi kasutada ja kuritarvitada, pakkudes näpunäiteid seal leiduvate heade reklaamide kohta. ?