Pakkumine: iPhone 11 Pro 64GB kuni 25% soodustusega! [atualizado]

Kas teie iPhone on kahjustatud? Kas mõtlete vana sõda uue vastu vahetada? Hetk – koronaviiruse (COVID-19) puhangu tõttu – ei olnud kindlasti parim; teisalt on karantiin vähem stressirohke, kui meil on nutitelefon, mis meid häiriks.

Extra.com.br, Pontofrio.com ja Casas Bahia pakuvad suurepäraseid pakkumisi 64 GB iPhone 11 Pro: nendes poodides ilmub seade silmapiiril (1x kaardil või pangakaardil) 4751,12 R $, 25% allahindlust võrreldes Apple’i 6 299,10 dollariga.

Kui soovite maksta osade kaupa kuni 12x, on hind 5399 R $, R $ 1600 alla Apple’i kĂĽsitud summa!

Arvestades, et väärtused kehtivad kolmes poes (Extra.com.br, Pontofrio.com ja Casas Bahia)!

Ole alati pakkumiste tipus!

Kui sa pole hull, armastad loomulikult säästa. Ja selleks MacMagazine laienduste loomine Pakkumine MM!

MM Oertas

Selle abil (saadaval Chrome’i brauseri jaoks) saate hõlpsalt ja kiiresti teada saada, kas toode, mida soovite osta, on teistes poodides odavam, saate hinnateateid, vaadata kogu toote ajalugu ja isegi automaatselt sooduskuponge rakendada! Kõik see austab teie privaatsust, kogumata ĂĽhtegi tĂĽĂĽpi kasutaja teavet / andmeid (maksimaalne teave, mida saame, on siis, kui registreerute, kui otsustate saada soovitud toote hinnateateid).

Installige kohe ja salvestage! ?

Pakkumised ja tutvustused MM-foorumis

Neile, kellele meeldib ära kasutada ja kes otsivad häid pakkumisi, on meil nüüd nende jaoks oma arutelufoorumis MM foorum.

Paku MM-i foorumit

Alati, kui kohtame midagi huvitavat, mis levib Apple’i maailmas või isegi tehnoturul ĂĽldiselt, avaldame selle, et teid tipus hoida. Loomulikult võite ka ruumi kasutada ja kuritarvitada, pakkudes näpunäiteid seal leiduvate heade reklaamide kohta. ?

Uuenda 26. märts 2020 kell 19:08

Kahjuks hind tõusis 4 927,12 R $ – Siiski hea allahindlus.