Pakkumine: iPhone 8 64GB peaaegu USA hinnaga!

Ja Fast Shop on jälle ühega tagasi Paku Koitu keskendub Apple’i toodetele. Vaadake seda allpool!

64 GB iPhone 8

iPhone 8

Apple müüs sularahas 3059,10 dollarit, iPhone 8 64GB on Fast Shopis müügil 2499 R $ in boleto bancário – me räägime 21,5% kärbest!

Ameerika Ühendriikides müüakse seda seadet hinnaga 449 dollarit pluss maksud. Kui võtta näiteks San Francisco, mille maks on 8,5%, maksaksite täna krediitkaardiga ostmisel (mille IOF on 6,38%) umbes 2245 R $. See tähendab, et hind on väga lähedal!

Kuidas osta

Selle kampaania eelistamiseks minge sellele lehele, asetage valitud iPhone 8 ostukorvi ja lisage enne boleto valiku valimist ostu sooritamiseks kupong MEUIPHONE. See kampaania kehtib kuni 17. oktoobri kella 06.00-ni. Nautige!

· • ·

Ole alati pakkumiste tipus!

Kui sa pole hull, armastad loomulikult säästa. Ja selleks MacMagazine laienduste loomine Pakkumine MM!

MM-i allveelaeva pakkumised

Selle abil (saadaval Chrome’i brauseri jaoks) saate hõlpsalt ja kiiresti teada saada, kas toode, mida soovite osta, on teistes poodides odavam, saate hinnateateid, vaadata kogu toote ajalugu ja isegi sooduskuponge automaatselt rakendada! Kõik see austab teie privaatsust, kogumata ühtegi tüüpi kasutaja teavet / andmeid (maksimaalne teave, mida saame, on siis, kui registreerute, kui otsustate saada soovitud toote hinnateateid).

Installige kohe ja salvestage! ?

Pakkumised ja tutvustused MM-foorumis

Neile, kellele meeldib ära kasutada ja kes otsivad häid pakkumisi, on meil nüüd nende jaoks oma arutelufoorumis MM foorum.

Paku MM-i foorumit

Alati, kui kohtame midagi huvitavat, mis levib Apple’i maailmas või isegi tehnoturul üldiselt, avaldame selle, et teid tipus hoida. Loomulikult võite ka ruumi kasutada ja kuritarvitada, pakkudes näpunäiteid seal leiduvate heade reklaamide kohta. ?