Pakkumine: 128GB iPhone XR 20% soodsamalt!

Pakkumine: iPhone XR 128GB hinnaga 3699,09 R $; 64 GB suurune iPad Air Wi-Fi 3499,12 R $ eest!

Kas otsite oma telefoni või tahvelarvuti ĂĽmberkujundamist ja kavatsete jätkata Apple’i ökosĂĽsteemis ka tulevikus? Kuna olete jõudnud õigesse kohta: Kiire pood on oma uusimas kaks väga huvitavat reklaami Paku Koitu.

iPhone XR

Esimene pakkumine puudutab 128GB iPhone XR: Brasiilia Apple’i veebipoes mĂĽĂĽgil 5499,00 R $ (või 4949,10 R $, sularaha) eest saab nutitelefon just täna hommikul 3 699,09 R $ Fast Shopis – maksed tuleb teha sularahas, panga makselehtedel.

Me räägime a kokkuhoid 1250 R $ – ĂĽks allahindlus ĂĽle 25% seadme täishinna kohta. Hind on peaaegu sama, mis Apple laeb 128 GB iPhone XR-i USA-s (799 dollarit). Eripakkumised kehtivad mustade, valgete ja (PRODUCT) RED nutitelefonide mudelite kohta.

iPad Air

iPad Air

Öösel teine ​​kampaania uuelt iPad Air WiFi 64GB (10,5 tolli). Brasiilia Apple’i poes maksab tahvelarvuti R-4 499,00 R $ (või 4049,10 R $, sularaha), kuid Fast Shop mĂĽĂĽb seadet 3499,12 R $ öösel – on ka nähtav ja eranditult pangalipikutel. Siin on kokkuhoid R $ 550, mis tähendab ĂĽle 13% allahindlust.

Ole alati pakkumiste tipus!

Kui sa pole hull, armastad loomulikult säästa. Ja selleks MacMagazine laienduste loomine Pakkumine MM!

MM Oertas

Selle abil (saadaval Chrome’i brauseri jaoks) saate hõlpsalt ja kiiresti teada saada, kas toode, mida soovite osta, on teistes poodides odavam, saate hinnateateid, vaadata kogu toote ajalugu ja isegi automaatselt sooduskuponge rakendada! Kõik see austab teie privaatsust, kogumata ĂĽhtegi tĂĽĂĽpi kasutaja teavet / andmeid (maksimaalne teave, mida saame, on siis, kui registreerute, kui otsustate saada soovitud toote hinnateateid).

Installige kohe ja salvestage! ?

Pakkumised ja tutvustused MM-foorumis

Neile, kellele meeldib ära kasutada ja kes otsivad häid pakkumisi, on meil nüüd nende jaoks oma arutelufoorumis MM foorum.

Paku MM-i foorumit

Alati, kui kohtame midagi huvitavat, mis levib Apple’i maailmas või isegi tehnoturul ĂĽldiselt, avaldame selle, et teid tipus hoida. Loomulikult võite ka ruumi kasutada ja kuritarvitada, pakkudes näpunäiteid seal leiduvate heade reklaamide kohta. ?