Pakkumine: 128GB iPhone XR 20% soodsamalt!

Pakkumine: iPhone XR 256GB allahindlusega 1400 R $!

Kas otsite oma telefoni vahetada ja kavatsete jätkata Apple’i ökosĂĽsteemis? Kuna olete jõudnud õigesse kohta: Allveelaev suurepärase edutamisega!

iPhone XR

SEE IPhone 256GB XR, mĂĽĂĽdi Brasiilia Apple’i veebipoes hinnaga 5399,10 R $ sularaha, mĂĽĂĽdud 3 999,19 R $ Submarinos 1x krediitkaardiga – kui teil on poekaart, saate selle jagada kuni 24x!

Me räägime a kokkuhoid 1400 R $ – see on Allahindlus 26%. Hind on veelgi olulisem kui summa, mille Apple võtab USA-s 256 GB suuruse iPhone XR-i (899 USA dollarit pluss maksud), kui võtame arvesse praeguseid IOF-i ja dollari vahetuskursse.

Eripakkumised kehtivad korallide, kollaste ja siniste mudelite kohta.

Ole alati pakkumiste tipus!

Kui sa pole hull, armastad loomulikult säästa. Ja selleks MacMagazine laienduste loomine Pakkumine MM!

MM Oertas

Selle abil (saadaval Chrome’i brauseri jaoks) saate hõlpsalt ja kiiresti teada saada, kas toode, mida soovite osta, on teistes poodides odavam, saate hinnateateid, vaadata kogu toote ajalugu ja isegi sooduskuponge automaatselt rakendada! Kõik see austab teie privaatsust, kogumata ĂĽhtegi tĂĽĂĽpi kasutaja teavet / andmeid (maksimaalne teave, mida saame, on siis, kui registreerute, kui otsustate saada soovitud toote hinnateateid).

Installige kohe ja salvestage! ?

Pakkumised ja tutvustused MM-foorumis

Neile, kellele meeldib ära kasutada ja kes otsivad häid pakkumisi, on meil nüüd nende jaoks oma arutelufoorumis MM foorum.

Paku MM-i foorumit

Alati, kui kohtame midagi huvitavat, mis levib Apple’i maailmas või isegi tehnoturul ĂĽldiselt, avaldame selle, et teid tipus hoida. Loomulikult võite ka ruumi kasutada ja kuritarvitada, pakkudes näpunäiteid seal leiduvate heade reklaamide kohta. ?