Pakkumised: iPhone XR ja 11 allahindlustega kuni 30%!

See on hea võimalus neile, kes soovivad osta iPhone XR või 11!

Sisse Bahia maja mĂĽĂĽes telefone sĂĽgavate allahindlustega, vaadake: 64 GB XR mudeli jaoks tuli välja mitu värvi (valge ja must) R $ 2999 kuni 12x – Sääst 1300 R $ (30,2%) võrreldes Apple’i hinnakirjaga.

Mõni (valge, must ja punane) iPhone 11-st, ka 64 GB, on 3 999 R $ kuni 12x – siin on sääst Apple’i ametliku hinnaga võrreldes 1000 R $ (20%).

Allahindlusi pakutakse ka teistele mudelitele, sealhulgas iPhone 7, 8, 8 Plus – lisaks XR ja 11 muude mudelite pakkumistele, ehkki need pole nii rasked kui eespool mainitud.

Ole alati pakkumiste tipus!

Kui sa pole hull, armastad loomulikult säästa. Ja selleks MacMagazine laienduste loomine Pakkumine MM!

MM Oertas

Selle abil (saadaval Chrome’i brauseri jaoks) saate hõlpsalt ja kiiresti teada saada, kas toode, mida soovite osta, on teistes poodides odavam, saate hinnateateid, vaadata kogu toote ajalugu ja isegi sooduskuponge automaatselt rakendada! Kõik see austab teie privaatsust, kogumata ĂĽhtegi tĂĽĂĽpi kasutaja teavet / andmeid (maksimaalne teave, mida saame, on siis, kui registreerute, kui otsustate saada soovitud toote hinnateateid).

Installige kohe ja salvestage! ?

Pakkumised ja tutvustused MM-foorumis

Neile, kellele meeldib ära kasutada ja kes otsivad häid pakkumisi, on meil nüüd nende jaoks oma arutelufoorumis MM foorum.

Paku MM-i foorumit

Alati, kui kohtame midagi huvitavat, mis levib Apple’i maailmas või isegi tehnoturul ĂĽldiselt, avaldame selle, et teid tipus hoida. Loomulikult võite ka ruumi kasutada ja kuritarvitada, pakkudes näpunäiteid seal leiduvate heade reklaamide kohta. ?

näpunäide Felipe Luchi