Palavik annab nõu, mida Lissabonis vaadata ja teha, eksklusiivsete ürituste ja allahindlustega

Fever on rakendus, mis aitab kasutajatel leida oma linnas tegevusi, sealhulgas üritusi, külastatavaid kohti. See rakendus on saadaval Lissaboni, New Yorgi, Los Angelese, Londoni, Manchesteri, Pariisi, Madridi, Barcelona, ​​Bilbao, Sevilla, Valencia, Malaga ja Ibiza piirkondades.

Selles rakenduses on võimalik leida eksklusiivseid sündmusi või vähem tuntud asukohti, et pakkuda kasutajale uut kogemust. See rakendus tunneb ära kasutaja maitse ja pakub isikupäraseid meelelahutuspakkumisi.

Palavikku saab kasutada piletite broneerimiseks ja broneerimiseks, mõnikord rakenduste eksklusiivsete allahindluste jaoks. Samuti on võimalik kahe klõpsuga turvaliselt maksta, saada mobiilipilet. Rakenduses pakutavate võimaluste hulgast on võimalik leida restorane, teatreid, kohalikke etendusi, pidusid, kinosid, spordiüritusi, moodi, spaasid, kultuurireise, grupitegevusi ja palju muud.

Kasutaja saab otsida ja filtreerida teema järgi, kust ta leiab läheduses olevaid kogemusi ja eelseisvaid sündmusi. Kõige huvitavamaid soovitusi saab salvestada rakenduse lemmikutesse. Palavik sisaldab ka ööpäevaringset kliendituge telefonivestluse või e-posti teel.

Palavik on saadaval Androidile Google Plays ja iOS-ile App Store’is.