Palju õnne sünnipäevaks! Pokemon GO lõpetas aasta teemalise Pikachu

125 miljardit hõivatud Pokemonit, üks mänguaasta, uued spordilahingud, teine ​​põlvkond ja temaatiline Pikachu: palju õnne sünnipäevaks, Pokemon GO

Palju õnne sünnipäevaks!  Pokemon GO lõpetas aasta teemalise PikachuPokemon GO tähistab ühe aasta olemasolu; vaata rada!

See on ilus aeg aastas. Aasta tagasi, inimesed, olid hull Pokemon GO. Play Store’i ja App Store’i ajaloo ĂĽks kuumimaid mänge / rakendusi on välja antud ainult 6. juulil 2016.

Mäletatavad probleemid: see pole ĂĽlemaailmne käivitamine. Brasiillased veetsid kuu aega kurbuses mängides Pokemon GO. Jälgime palju Twitteris, vaheldumisi öid ja öid, lootes, et mäng tuleb välja “igal ajal”. Näiteks serverisait näitab pidevalt, millistes riikides rakendus saadaval on.

Hoog ja mängutahe olid nii suured, et Niantic võttis lõpuks sõna, öeldes, et “varsti” ilmub mäng Brasiilias. Ja see on.

Pokemon GO ilmub Brasiilia ja rahvusvahelistes uudistes, on pargis mitu kuud rahvast täis mängijad, kes üritavad kõiki Pokemonit kinni püüda. Tänavakaupmehed kasutasid seda perioodi pitsa, jõupankade, plüüsnukkude, meeskonnamekkide ja muu müümiseks.

Intervjuu järgi antud Lävi, Nianticu tegevjuht John Hanke ĂĽtles seda “Kuus kuud taga, mida nad tahavad”, mis viib meid mängu ajaloo nõrga perioodi juurde: mõne kuu pärast ilma palju uudiseid hakkavad mängijad rakendusest lahkuma: mobiiltelefoni aku saab tĂĽhjaks, kõiki PokĂ©mone pole saadaval, jõusaal on igav, treenerite vahel pole vahetusi ja peagi saabub isegi teine ​​väikeste koletiste põlvkond.

Pokemon GO tähistab ühte aastat stiilselt

Nüüd on olukord veidi parem. Tõenäoliselt ei näe vanu mehi ja naisi enam mängimas Pokemon GO bussis on aga vaieldamatu, et mäng on küpsenud või vähemalt nii, nagu algusest peale pidanuks. Hiljuti on ühe aasta tähistamiseks renoveeritud jõusaali.

Kogu selle aja 12 kuud on meil ka temaatilisi üritusi, Ditto ja teise põlvkonna Pokemoni kaasamine. Ametlikus avalduses pooled Niantic aitäh selle esimese aasta eest:

“Raske uskuda, et Pokemon GO ilmus aasta tagasi ja mis aasta! Alates eelmise aasta juulis meiega liitumisest olete Pokemon GO ja liitreaalsuse tõelist jõudu näidanud, otsides Pokemonit reaalses maailmas, uurides jalgsi, sõpru hankides ja avastades uusi kohti isegi oma naabruskonnas. “

Rekordi järgi oli treener juba vahistatud üle 125 miljardi Pokémoni. See pakub 17 Pokemonit iga Maa elaniku kohta (kuigi mängu alus ei ole 7 miljardit, mis on uskumatu arv).

“Seiklusi on veel palju ees”

Uute spordivõitlustega on mäng nüüd veelgi huvitavam. See toimub nende kaudu Raidlahingud kuju võtma ja selle kaudu saame selle kohe kätte Raidlahingud koos Legendaarne Pokemon. John Hanke teatas Lävi kohe saabub vahetus treeneri ja mängija x mängija vahel ja kahetsen, et teatasin neist funktsioonidest nii kiiresti, et neid pole siiani jõudnud.

Selle päeva tähistamiseks Treenerid ĂĽle kogu maailma saavad animepildis pĂĽĂĽda Pikachu Ash’i algsesse mĂĽtsi. See pole esimene kord, kui Niantic korraldab Pikachu-teemalise ĂĽrituse, nagu juhtus frantsiisi jõulude ja 21. aastapäeva puhul.

Uudsus tahe saadaval kuni 24. juulini.

Lisateavet saidi kohta Pokemon GO, jää siia Showmetech.