Panasonic täiustab 4K UHD-i eelvaadet juba 8K silmas pidades

Pärast kahe aasta taguse esimese 4K televiisori toomist astub Panasonic nüüd veel ühe sammu üleresolutsiooni teele, kus pildi eraldusvõime jõuab 3840 x 2160 pikselini, mis on neli korda suurem kui traditsiooniline täis-HD-formaat.

“Panasonicul on 4K-s tugev otsast lõpuni pakkumine alates salvestamisest kuni telerite ja kaamerateni,” ĂĽtles tarbijavaldkonna asejuht Michakazu Matsushita Amsterdamis toimuva aastakonvendi avamisel.

DigitalSearchi prognoosid näitavad, et järgmise aasta lõpuks on pooltel kogu maailmas müüdavatest teleritest 4K ja see on võimalus, mida kaubamärgid ei taha kasutamata jätta, panustades parema kvaliteedi, aga ka sisu vaatamise kogemuse parandamise eest.

3D-st on saanud keskmise ja kõrgema taseme telerite kohustuslik funktsioon, kuid see pole see, mis turgu liigutab ja kasutajaid köidab, nüüd keskendub see kõrge pildikvaliteedi, isikupärastamise ja erineva sisuga juurdepääsuga LED-idele. allikas.

Nüüd on LED-id ekraanide osas domineerivaks tehnoloogiaks, järgides Plasma hülgamist, kuid bränd garanteerib, et pildikvaliteet ja selle ülekandmine Plasmalt LED-idele toob konkurentsieelise. Isegi OLED-ekraanitehnoloogia ei ole 4K jaoks küps ja Panasonic säilitab demo, kuid pole kommertsialiseerimist jätkanud.

Viera AX800 4K UHD telesari on selle esitluse staar mitte ainult pildikvaliteedi, vaid ka tarkvara edendamise jaoks, mis edendab kogemusi väljaspool Smart TV-d ja esitab sisusoovitusi vastavalt kasutaja profiilile, ilma et peaksite muretsema päritolu pärast, mis saavutatakse rakendusega My Stream TV.

Kuni 8K ja rohkem

Suured spordiüritused on suurepärane võimalus varustuse müümiseks, aga ka uute tehnoloogiate testimiseks ja turuletoomiseks ning seda on viimastel aastatel olümpial juhtunud. Panasonic on oma järgmiste mängude sponsorluse sulgenud, kuni 2020. aastani, kui need toimuvad Tokyos, ja osutab juba 8K kasutuselevõttele, mida katsetati sel aastal Sotšis talimängus Super Hi-Vision tehnoloogia ja eraldusvõimega 7680 × 4320.

Praegu on panus 4K-sisu tugevdamisse, kus on Blu-ray-salvestajad, 4K-kaamerad ja telerid, mille mõõtmed algavad 32 tollist, ning suuremate isikupärastamisfunktsioonide, nagu näiteks Infobar ja My Stream, integreerimine Android-rakendusega. ja pilvandmetöötluse tehnoloogia.

Kaamerasegmendis tõi Panasonic välja uue Lumixi, GH4, esimese mikrokaamera, mis salvestas 4K kvaliteediga, ja A500, esimese käed-vabad kaamera, mis salvestab ka videoid selles formaadis ja suudab 25 kaadrit sekundis.

Isegi kui originaalsisu pole 4K-s (mis muutub teleülekannetes ja filmides tavapäraseks), on uute BWT745 ja BWT640 Blu-Ray mängijate kaudu võimalik pilti täiustada, sisendsignaali kvaliteeti parandada, mis võimaldab teie teleri kvaliteedist rohkem kasu saada.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi