PANTONE lansseerib ametliku värviskaala rakenduse iPhone’ile ja iPod touchile

Neile, kes tegelevad graafika, veebidisaini ja isegi moega, brändidega PANTONE See on värvi osas viide ja seepärast on paljudel spetsialistidel kohustuslik alati värvikataloogiga laud käepärast olla. Lõppude lõpuks on väga tavaline, et värvid, mida arvutiekraanil näeme, pole materjalide printimisel ühesugused.

MyPantone

Nüüd otsustas PANTONE kasutada iPhone OS-i potentsiaali, et käivitada ilus värvide võrdlusrakendus nimega myPANTONE.

Ilmselt, kui te ei tegele ettevõttega, ei saa te minu rakenduse entusiasmist aru. See lihtsalt asendab igava ja raske “ventilaatori” täielikult interaktiivse rakendusega, mis võimaldab teil värvidele juurde pääseda igal ajal ja igal pool.

MyPantone

Sellel on ka suurepärane funktsioon värvipaleti ekstraheerimiseks otse fotolt, pildilt või logost, mille saate haarata kohe või haarata olemasoleva.

Värvi eneseekstraktsioon Pildi värv või logo

Ainult rakenduses on see järgmine skaala:

  • PANTONE MATCHING SYSTEM® (kaetud, katmata ja matt)
  • PANTONE Goe ™ (kaetud ja katmata)
  • PANTONE pastell (kaetud ja katmata)
  • PANTONE FASHION + HOME (paber ja puuvill)
  • Sisaldab sRGB, HTML ja L * a * b * kõigi värvide jaoks

TidBitsi veebisait teeb isegi põhifunktsiooniga videoid, vaadake:

httpvh: //www.youtube.com/watch? v = elSKJ_J29Nw

Sellel pole portugali versiooni, kuid see ei tohiks olla probleem neile, kes on harjunud seda tüüpi materjalidega töötama.

Lihtsalt vajalik kõigile graafika spetsialistidele. Rakendusi saab alla laadida aadressilt Rakenduste pood (link) ja kulud 9,99 dollarit. Arvestades, et paberversioon on ainult üks skaala, mitte vähem kui 100 dollarit, hind on peaaegu sümboolne. ?