Paparazzo on teie iPhone 4 / 4S-i jaoks mõeldud välklamp

Kickstarter on suurepäraste iPhone’i lisaseadmete ideede sĂĽnnikoht. Sel aastal oleme näinud nutikell Mitmeid rekordeid purustanud Pebble, kaasaskantavad POP-patareid ja paljud muud leiutised hakkavad realiseeruma. Paparazzo on veel ĂĽks lisaseade, mis otsib veebisaidilt investeeringuid ĂĽhisrahastus.

paparatso

Retro välimusega, mis sarnaneb eelmise sajandi välkudega, lubab Paparazzo esitleda kaasaegset tehnikat. IPhone 4 / 4S pisikese integreeritud välgu asendamiseks on sellel lisaseadmel LED-tehnoloogia, mis valgustab teie stseeni 300 luumeniga.

Võimaldab intensiivsust reguleerida vahemikus 0% kuni 100%, kõik teie fotod on korralikult valgustatud. Tarvikuid saab ka statiivi kĂĽlge kinnitada ja käivitada kahes reĹľiimis – välk ja pidev. Kuna Paparazzol on sisseehitatud aku, tänab teie iPhone teid tolmuimeja eest. ?

Paparazzo maksab Kickstarteri lehel koos rahvusvahelise meretranspordiga vaid 59 dollarit ja on saavutanud oma 50 000 dollari eesmärgilt üle 2000 dollari. See lisaseade tuleb eeldatavasti tarnida 2013. aasta jaanuaris.

[via Cult of Mac]