Paralel 13

Parallels Desktop jõuab 13. versioonini, millel on puuteriba ja macOS High Sierra tugi [atualizado: VMware Fusion 10]

Nagu praegusel aastaajal kombeks, jõuab Maci operatsioonisüsteemi kuulsaim virtualiseerija uue versioonini, mille aastane juurdekasv on: Parallels Desktop for Mac 13.

Virtualiseerija uus versioon on toonud mitmeid uusi funktsioone, alustades uue macOS High Sierra ja Windows 10 Fall Creators sĂĽsteemi toestusest. Lisaks saate nĂĽĂĽd kasutada oma MacBook Pro puuteriba Windowsi menĂĽĂĽ Start laiendusena ja kasutada seda ka koos teiste sĂĽsteemirakendustega.

MacBook Pro puutetundlik riba töötab aadressil Parallels 13MacBook Pro puutetundlik riba töötab aadressil Parallels 13

Uute Windowsi funktsioonide hulgas, mida saab nüüd otse Macist nautida, on järgmised "Inimeste baar", mis võimaldab kontakte doki külge kinnitada.

Muud täiustused hõlmavad lihtsamat viisi Windowsi ekraanide suuruse muutmiseks, optimaalse eraldusvõime saavutamiseks ja võrkkesta ekraani kasutamiseks. Ja moes "Pilt pildil", Saate hõlpsalt jälgida kõiki virtuaalse masina keskkondi.

Paralleel 13

Sellel süsteemil on ka suurem kiirus käivitamisel / taaskäivitamisel ja 47% kiirem jõudlus Windowsi failidele juurdepääsu korral. Pro versioonis on virtuaalse masina kohta võimalik kasutada kuni 32 vCPU ja 128GB vRAM.

Selles versioonis on veel selliseid tööriistu nagu kettapuhastusvahendid, videomuundurid ja GIF-id, videote allalaadimise lahendused (näiteks YouTube'ist) ja palju muid uusi funktsioone.

https://www.youtube.com/watch?v=1x6nQHABTl8

Selle lingi kaudu saate osta Parallels Desktop 13 uue litsentsiga 265 dollari eest või uuendada juba olemasolevat, mille hind on 150 dollarit.

Võistlus ilmub uuesti

Vastates Parallelsi ennustatavatele värskendustele, ei raiskanud VMware aega ja kuulutas täna välja kümme aastat ja Maci jaoks mõeldud virtualiseerija kümnenda versiooni, mis VMware Fusion See on Fusion Pro.

VMware Fusion 10

Ehkki selle saabumine on kavandatud alles oktoobris, on ettevõte teatanud, et selle tarkvara uus versioon toetab ka macOS High Sierrat ja integratsiooni puuteribaga. Lisaks on tänu Apple'i metallitehnoloogiale graafika parem ja täpsem.

See tarkvara käitab mitut opsüsteemi, sealhulgas Windowsi ja Linuxi uusimad versioonid.

See salm lisatasu mis sisaldab ümberkujundatud kasutajaliidest, täiustatud võrgukontrolle, REST API-de tuge ja Microsofti uusi turbefunktsioone virtualiseerimiseks ning integreerimist VMware PhotonOS-iga.

Oktoobris saate osta VMware Fusion 10 hinnaga 80 dollarit (või 50 dollarit, kui uuendate) ja Fusion 10 Pro hinnaga 160 dollarit (või 120 dollarit, kui värskendate). Kuna VMware kavatseb kõik oma relvad viia paralleelide kohale, saavad need, kes saavad Fusion 8.5 (ja Pro) versiooni tänasest (8/22) kuni 1. novembrini, täiendada ilma täiendavate kuludeta versioonile 10.

läbi MacRumors: 1, 2

Uuendaja: Rafael Fischmann 27.09.2017 s 14:50

Nüüd siis VMware Fusion 10 see on saadaval ka kõigile.

näpunäide alates Anderson Silva