Parallels saab kĂĽlgkorvide funktsioonide tuge; Telegrammis on nĂĽĂĽd gruppide jaoks aeglane reĹľiim

Ja siin on taas populaarsete rakenduste kõige olulisemad värskendused Rakenduste pood (ja mujal)! Kas peaksime vaatama?

Parallels töölaud

Coreli virtualiseerimise tarkvara on jõudmas väga huvitavate uudistega 15. versiooni.

Alustuseks teeb see täieliku ĂĽlemineku API-le Metallist, saate hea jõudluse: näiteks Office’i pakettrakendused avanevad 80% kiiremini, graafika renderdatakse 15% kiiremini.

Parallels Desktop 15

Integreerimine Metaliga toob ka teise hea uudise: DirectX 11, mis muudab Parallels Desktop ühilduvaks paljude muude rakenduste / mängudega, sealhulgas Autodesk 3DS Max 2020, Lumion, FIFA 19, Age of Empires ja paljude teistega.

Tahad rohkem? Rohkem! Sellel on täielik tugi macOS Catalina jaoks, sealhulgas integreerimine programmiga KĂĽlgkorv mängida iPadis Parallels’i akent ja töötada koos Apple Penciliga. Isegi Windowsi ekraanipildid kuvatakse uues macOS-liideses koos Apple’i redigeerimisvõimalustega. Uus versioon lisab ka Finderi menĂĽĂĽ Jaga tuge failide kiireks saatmiseks; Lisaks toetatakse mitmeid uusi Bluetooth-seadmeid, näiteks Xbox One kontrollereid.

Parallels Desktopi saab osta 80 dollarit (aastatellimus) arendaja veebisaidil; kui täiendate eelmiselt versioonilt, saate selle osta 50 dollarit. Nii arendajatele kui ka ettevõtetele on ostuvõimalusi ja ainulaadseid pakkumisi.

Telegramm


Telegrammi Messengeri rakenduse ikoon


Telegrammi rakenduse ikoon

Brasiilia kõige vastuolulisemad saadikud esitavad omakorda ressursse, mis võivad takistada rühma liikmeid hõiskamast ja ebaseaduslikust (või mitte) kuulutamast.

Helistama Aeglane reĹľiim (Aeglane reĹľiim) võimaldab rĂĽhmaadministraatoritel määrata liikmetele järjestikuste sõnumite saatmiseks minimaalse aja – mis võib varieeruda vahemikus 30 sekundit kuni 1 tund. Idee on muuta vestlused suurtes gruppides korrapärasemaks ja nagu Telegram määratleb, “suurendaks iga ĂĽksiku sõnumi väärtust”.

Aeglane reĹľiim telegrammil

Messengeri uuel versioonil on ka võimalus sõnumeid saata vaigista sõnum mis tahes kontakti või grupi jaoks. Kui te seda teete, saab inimene teate nagu tavaliselt (kui kontakti muidugi pole summutatud), kuid tema seade ei anna häält – see on suurepärane, kui soovite hommikupoolikul sõnumeid saata, kuid pole kindel, kas inimesel on harjumus lahkuda. telefon on vaikses reĹľiimis.

Selleks hoidke lihtsalt nuppu Saada ja valige uus valik.

Lõpuks võimaldab Telegrami värskendus valida pimedas režiimis erinevaid esiletõstetud värve ja määrata grupi administraatoritele pealkirja.

iFood


IFoodi rakenduse ikoon: toidu kohaletoimetamine

Puudulik rakendamine kohaletoimetamine võida kõik väiksemad värskendused, mis võimaldavad seda kasutada filter roogade loendis. Selle abil saate ulatusliku menüü leidmisel mõne kiirvalimisega filtreerida teid huvitava.

Nüüd on võimalik jälgida ka mitut restorani tehtud tarnet. Selleks, et teada saada, millistes asukohtades on jälgitav kohaletoimetamine, otsige nooleikooni restorani üksikasjadest (kus kuvatakse hinnangud ja kohaletoimetamise ajad).

Lõpuks on ekraan “Profiil” uuendatud, et see oleks praktilisem ja ilusam.

Üks märge


Microsofti OneNote'i rakenduse ikoon

Microsofti märkmete koostamise rakendus on omakorda Outlookiga suurepäraselt integreerunud. NĂĽĂĽdsest on võimalik kõiki kasulikke ĂĽksikasju importida a-st koosolek E-kirjaga ajastatud – ĂĽhe puudutusega läheb OneNote’i teave, näiteks kuupäev, asukoht, päevakava, teemad ja osalejad, ning saate koosolekuga seotud märkmeid märksa kiiremini ja hõlpsamalt teha.

Lightroom

Lõpuks saab Adobe Lightroomi perekond ka mitmeid täiendusi. Lightroom Classicuga alustamiseks on meil Macis ja PC-s olemas GPU kiirendatud muutmine parema ja parema jõudluse saavutamiseks; uudsus on saadaval ka Camera Raw’is. Lisaks saab rakendus tuge PNG-de, organisatsioonide värviliste siltide ja partii ĂĽhendamine HDR-failide jaoks.


Rakenduse Adobe Lightroom ikoon: fototöötlus


Adobe Lightroomi rakenduse ikoon

MacOSi, Windowsi ja iOS-i jaoks saadaval oleval Lightroom CC-l on ka uudiseid: nüüdsest on see võimalik kustutatud fotode taastamine kuni 60 päeva tagasi ning lisati uute kaamerate ja objektiivide tugi. Eelkõige iOS-is saate alla laadida eelseadistatud otse vahekaardil vaadatud fotol Leidkeja ekraanipilte ei lisata enam teie teeki vaikimisi. Meil on ka uued otsinguparameetrid, nagu fookuskaugus, sügavuskaart ja muu.