Pärast Apple Watch Series 3 väljakuulutamist kaotas Swatch hinnanguliselt 1 miljardi dollari suuruse turuväärtuse – ja see trend sĂĽveneb
RAÄŚUNALNIK

Pärast Apple Watch Series 3 väljakuulutamist kaotas Swatch hinnanguliselt 1 miljardi dollari suuruse turuväärtuse – ja see trend sĂĽveneb

Uue põlvkonna Apple’i kellade tutvustamiseks Apple Watch Series 3, Tim Tim alustas eelmisel teisipäeval oma esitlust, näidates, kus ettevõte on maailma enimmĂĽĂĽdud kellade edetabelis. (Spoiler: 1. koht).

Ăśkskõik millisele turule Apple siseneb, värisevad potentsiaalsed konkurendid, mis on maailma kõige väärtuslikuma ettevõtte puhul ĂĽsna mõistetav. Ja see ei olnud teisiti, kui Apple sisenes kellatööstusse, nii et ĂĽks loojatest Näidis tunnistama, et nad “satuvad ohtu”.

Nüüd tundub see olevat tõsi: niipea kui Apple tõi turule Šveitsi kellassepa aktsia Watch Series 3, langes umbes 4,5%, kaotas umbes Miljard dollarit selle turuväärtusest, nagu on kirjeldatud Business Insider.

Swatch Kellad

See reaktsioon võib illustreerida väljakutseid, millega mõned kellassepad silmitsi seisavad supertehnoloogiliste kelladega võisteldes. Intervjuus, mille viis läbi BloombergKepler Cheuvreux analüütik Jon Cox rääkis seekord uudsusest Šveitsi tootja jaoks kahetsusväärsel viisil:

Asjaolu, et uus kell on kaotanud sõltuvuse mobiiltelefonidest, võib olla uuenduslik. See on võitlus randmel oleva koha pärast ja suurepärane omadus lihtsa kvartskella vastu. Enamasti läheb kvartskell kaduma.

Et lahingusse rohkem kĂĽtust lisada, teatas teine ​​analĂĽĂĽtik (Luca Solca, Exane BNP Paribas), et nutikellad pole “kaugeltki ainult mood”, et nad on “siin, et jääda, värskendades pidevalt oma funktsioone ja Apple Watchi teateid. lihtsalt tõestas seda ”.

Sama tootja on Apple’iga välja kukkunud, kui ilmus uudis, et nad kasutavad nime “iWatch”. Võib-olla sellega päriselt tegelemiseks pani Apple ka tootja seinale, kui otsustas loosungit kasutada “Erinev linnuke” palju sarnanema kuulsaga “Mõtle teisiti”. See tähendab, et võib-olla muudab see võistlus Ĺ veitsi tootjate jaoks ainult hullemaks.

Kui vaatame suurt pilti, siis mõistagi jätkavad nutikellad (muidugi mitte ainult Apple’i) ĂĽha suurema ruumi vallutamist ja neid uuendatakse regulaarselt. Kellatööstus on sajanditagune, et seda jälgida!