Pärast eelmise nädala lekkimist oli LG uue lipulaeva mudeli kohta lisateavet

Mobiilse maailmakongressi 2020. aasta väljaanne peaks seadma aluse LG uue nutitelefoni LG V60 ThinQ esitlemisele. Pärast ürituse ärajätmist koronaviiruse tõttu lagunes idee aga laiali ning ThinQ V50S järeltulija esitluse kuupäev ja koht pole veel teada. Sel kolmapäeval ilmus mudeli kohta uus teave, seekord seoses võimaliku 5G versiooniga.

Geekbenchi võrdlusuuringute andmebaas ei määra mudeli nime, kuid LM-V600N tähis näitab, et see on LG V60 ThinQ 5G, kuna selle eelkäija V50 ThinQ 5G on kodeeritud LM-V500N. Portaali andmetel integreerib LG V60 ThinQ 5G Android 10 ja sellel on 8 GB RAM-i. Emaplaat on loetletud kui “kona”, Snapdragon 865 SoC koodinimi.

LG V60 ThinQ 5G

Allikas: GSMArena

„Data-title =” LG V60 ThinQ 5G – pärast eelmise nädala lekkimist on rohkem teavet LG uue lipumudeli – SAPO Tech – kohta> LG V60 ThinQ 5G Allikas: GSMArena

Lisaks nüüd avaldatud teabele oli möödunud nädalal lekkespetsialisti Evan Blassi kord paljastada nutitelefonist kaks pilti. Selle sisu paljastab mõned selle komponendid, nimelt 5000 mAh aku olemasolu, nelja kaamera joondamine tagaküljel ja neli mikrofonikanalit kogu seadmes laiali.

Seda tippmudelit pole veel tutvustatud, kuid sel nädalal käivitas ettevõte oma 2020. aasta K-seeria nutitelefonide nimekirja: K61, K51S ja K41S. Kaamera on üks kaubamärgi panuseid, kusjuures ühe mudeli põhilääts on kõigi aegade kõrgeima eraldusvõimega kaamera brändi mudelis.