Pärast ehituse katkemist on Apple Taani andmekeskus ohus

IgaĂĽks, kes on Apple’i eeskuju lähemalt jälginud, mäletab tõenäoliselt 2015. aastast tehtud teadet kaks uut Andmekeskus ettevõtted (ĂĽks Iirimaal ja teine ​​Iirimaal) Taani), mille koguinvesteering on umbes 1,7 miljardit naela (umbes Rp 8,6 miljardit R $).

Eelmise aasta keskel muutusid tema plaanid radikaalselt, kui Iirimaa territooriumil ehitati kohtuliku imbroglio tõttu lõplikult ära. Tundub, et ka Taani projekt on joonel.

Kohalik TV Keskmine vest teatas täna, et hoone Andmekeskus, mis asub väikeses Sengkangi kĂĽlas Foulum (vallas Viborg), katkestab ĂĽhenduse ja töötajad ei saa juhiseid saidile naasmise kohta. Reporteri kirjelduse järgi oli maa “elutu” – ruumides ei toimunud liikumist, olgu selleks siis töötajad või Apple’i esindajad.

Tundub, et probleem on seotud Apple’i palgatud töövõtjaga – nimega Iiri ettevõte Väljund. Allikad soovitasid teleril öelda, et Apple lõpetab pärast korduvaid viivitusi ettevõttega lepingu: projekti faasi lõpuleviimise tähtaeg määratakse eelmise aasta septembriks ja seejärel ajakava käesolevaks kuuks, kuid kummalgi juhul ei õnnestuks ehitusfirmal õigeaegseid tulemusi pakkuda.

Valmistatud Andmekeskus Viborgis 12. juulil 2017 | Foto: TV / Midt-Vest

Juhtum toob Apple’ile muidugi suured ananassid: Andmekeskus see oli juba osaliselt ĂĽles tõstetud, mis valmistas palju suuremat peavalu kui Iirimaa puhul, kus projekt tĂĽhistati enne, kui mõni vasar maasse sai. Loomulikult eeldatakse, et Apple muudab olukorra teiste töövõtjatega vastupidiseks, kuid probleemi ei pruugi nii lihtsalt lahendada – me ju räägime miljonärilepingutest ja (võib-olla) väga ebaõiglastest kohtuprotsessidest nende ebaõnnestumise korral.

Fakt on see, et vähemalt praegu plaanib Apple omada ühte oma Andmekeskus Taanis rippuvad sellised teenused nagu iCloud, iTunes ja App Store.

Apple World Today kaudu