contador gratis Saltar al contenido

Pärast enam kui aasta möödumist värskendatakse iOS-i jaoks mõeldud Google Earth'i rakendust ja see omandab mitmeid uusi funktsioone

Pärast enam kui aasta möödumist värskendatakse iOS-i jaoks mõeldud Google Earth'i rakendust ja see omandab mitmeid uusi funktsioone

Pärast väga pikka aega ilma värskendusteta juhtus viimane rohkem kui aasta tagasi, täpsemalt 3. mail 2016 Google Earth iOS-i versioonile 9.0.78 saabus täna tõeliselt lahe uudis!

Sellest värskendusest saab rakendus uusi funktsioone, näiteks suvandeid "Rändur" (kus saate kogeda interaktiivseid lugusid kogu maailmas) "Teabekaart" (mitme turismipunkti kohta lisateabe saamiseks), "Maa 3D-s" (mis võimaldab teil näha maailma mis tahes punkti kolmandas dimensioonis), piltide jäädvustamist ja jagamist (näiteks postkaarte) ja lõpuks juhuslikke otsinguid andmeikoonidel, et saaksite tundma õppida maailma osi, mida olete isegi kuulnud.


Google Earth'i rakenduse ikoon

Lennake uskumatute 3D-piltidega üle turismiatraktsioonide ja linnade, nagu London, Tokyo ja Rooma, ja külastage neid siis praktiliselt tänavavaate abil. Vaadake maailma uuest vaatenurgast programmiga "Viajante", mis pakub ainulaadseid kogemusi sellistelt partneritelt nagu Vila Ssamo, BBC Earth, NASA ja paljud teised.

Lisaks uudistele on see rakendus nüüd saadaval ka 64-bitise versioonina, mis valmistab teid ette iOS 11 jaoks, kuna süsteem ei luba enam 32-bitiseid rakendusi.

Google Earth on aastaid olnud väga populaarne teenus ega erine iOS-i rakendusest, mis on seni üks enim alla laaditud rakendusi. Uuenduste puudumine viimasel viiel aastal (sel perioodil vaid kuus) on aga pannud paljud uskuma, et ettevõte jätab selle maha, laseb surra.

Õnneks sai ta selle uuendusega uue elu ja rohkem võimalusi heade uudiste saabumiseks.

läbi 9to5Mac