Apple pakub Hiinas iPhone'idele allahindlusi;  Foxconn koges tulude vähenemist

Pärast hindade kärpimist kasvas Hiinas iPhone’i mĂĽĂĽk 83%

Aasta esimestel nädalatel kommenteerisime Apple’i edasimĂĽĂĽjate iPhone’i hinna langust kell Hiina, Cupertino ettevõtte strateegia mĂĽĂĽgimahu suurendamiseks stringid riigis pärast pettumust valmistava languse viimast veerandit.

Ehkki see ei vähenda selle seadme väärtust nende ametlikus poes, töötab allhankeettevõttele pakutav toetus väga hästi tänu Hiina veebisaidi teatele Feng.com. Alibaba ostusaidi andmetel on iPhone’i mĂĽĂĽk kuni 76% alates eelmise kuu viimasest kolmest nädalast. Teine Hiina jaemĂĽĂĽja Suning nägi Apple’i liikluse ja mĂĽĂĽgi plahvatamist iPhone 8, 8 Plus ja XR (yang) abil kasvas 83% samal perioodil).

Hindade alandamine pole ainus strateegia, mida Apple kasutab oma mĂĽĂĽgi suurendamiseks Hiinas, kus ettevõte reklaamib ka kampaaniaid vahetused et kliendid saaksid oma poes vanad iPhone’i mudelid uute vastu välja vahetada. Apple loodab, et mĂĽĂĽk kasvab eriti sel nädalal, kui tähistatakse Hiina uut aastat.

Lisaks Hiinale näitas Apple’i tegevjuht Tim Cook eelmisel nädalal – pärast ettevõtte eelarvetulemuste avaldamist -, et ettevõte hindab oma hinnastrateegiat mitmel rahvusvahelisel turul ĂĽmber. Nagu me ĂĽtlesime, kavatseb Apple väärtused joondada vidin, nagu iPhone, hoiab neid kiirusega varasemast vahetuskursi kõikumisest.

Ei oleks vale öelda, et iPhone’i hindade alandamine Brasiilias on rahva soov; seetõttu loodame jätkuvalt, et siin juhtub sama asi, mida tehti Hiinas.

MacRumorsi kaudu