Pärast kuudepikkust katsetamist tegi Apple Reality Composeri App Store’is kättesaadavaks

Viimane ĂĽlemaailmne arendajate konverents (WWDC) oli nii uudiseid täis, et on raske meelde jätta kõike, mis Apple’il seal on, kuid me oleme lihtsalt siin, et värskendada teie mälu. Ăśks valdkondadest, mida Apple on esile tõstnud, on Apple liitreaalsus: ettevõte tutvustas Swiftis uut API-d nimega RealityKitja selle juurde uus rakendus nimega Reaalsushelilooja.

Rakendus on veetnud viimased kuud testimise etapis ja täna, koos lõplikus versioonis avaldatud iOS 13 saabumisega, on see App Store’is juba tasuta saadaval kõigile, kes soovivad täiustatud reaalsuse kogemusi (suhteliselt) lihtsaks teha.


Rakenduse Reality Composer ikoon

Reality Composer, mille tööks on vaja iOS 13, ühendab RealityKiti sõbralikus, töövalmis liideses. Sellel on sadade virtuaalsete objektide kogu, mis aitab teil oma kogemusi luua; Stsenaariumi täiustamiseks saate neid objekte suuruse, stiili või värvi järgi kohandada või lisaks importida oma USDZ-faili.

Samuti on rakendusel kasutajate interaktsiooni rikastamiseks palju animatsiooni- ja helivalikuid (koos ruumiliste helifunktsioonide toega). Võite isegi salvestada andmeid oma iOS-i seadme kaamerast ja anduritest, et teha kindlaks, kus AR-i kogemus toimub – ja paljundada neid alati, kui olete seal.

Pidage meeles, et Reality Composeri versioon on sisse ehitatud Xcode Macile, nii et saate selle üles ehitatud kogemused hõlpsasti integreerida iOS-i rakenduse olemasolevate tööriistadega (või vastupidi).