Pärast mitut surma eemaldas Apple e-sigareti rakenduse App Store’ist

Pöörates ja liikudes nägime, et Apple tegi teatud “koristust” Rakenduste poodkustutades mõlemad põhimõtteliselt kloonideks olevad rakendused, mõned neist lihtsalt ĂĽritavad kasutajaid petta, teised lihtsalt ei järgi eeskirju, mille ettevõte oma kaupluste jaoks loob.

Ja sel nädalal tegi Apple veel ühe koristustöö.

Vastavalt Aksioom, rakendus elektrooniline sigaret (me räägime kokku 181 rakendusest) eemaldatakse poest.

Põhjus? Ameerika Ăśhendriikides on haiguste tõrje ja ennetamise keskuse andmetel selle suitsetamisega seotud kopsuhaiguse tagajärjel surnud vähemalt 42 inimest – lisaks enam kui 2000 kopsuprobleemide juhtumile.

Alates juunist pole Apple enam nõustunud uute e-sigarettide rakenduste pakkumisega App Store’is; nĂĽĂĽd, välja arvatud juba pakutavad, lõpetab see tsĂĽkli ja lõpetab avalikustamise Vape oma ökosĂĽsteemis.

Apple esitab aadressile Aksioom:

Oleme App Store’i loomisel väga ettevaatlikud, et see oleks klientidele, eriti noortele, usaldusväärne koht rakenduste allalaadimiseks.

Hindame rakendust pidevalt ja uurime uusimaid tõendeid, et teha kindlaks riskid kasutajate tervisele ja heaolule.

Hiljuti on eksperdid haiguste tõrje ja ennetamise keskustest kuni Ameerika südameliiduni seostanud mitmesuguseid kopsuvigastusi ja surmajuhtumeid e-sigarettide ja aurutamine, mainides isegi rahvatervise kriisi ja noorteepideemia vahendite levikut.

Nõustume ja värskendame App Store’i ĂĽlevaatuse juhiseid, et kajastada, et rakendused, mis julgustavad või hõlbustavad selle toote kasutamist, ei ole lubatud.

Praegu pole seda rakendust enam võimalik alla laadida.

Laste tubakakampaania president Matthew L.

Myers kiitis Apple’i hoiakut väga:

Tubakavabade laste kampaania kiidab Apple’i selle olulise sammu astumise ja omalt poolt noorte e-sigareti epideemia vastu võitlemisel.

E-sigarettidega seotud rakenduste eemaldamine App Store’ist aitab Apple vähendada noorte kokkupuudet e-sigarettide turustamisega ja takistab teismelistel neid tooteid kasutamast.

Apple on suurepärane näide meie ettevõtte vastutusest oma laste kaitsmisel.

Ilmselt, nagu alati antud juhul, on kõigil, kes on mõne neist rakendustest alla laadinud, endiselt juurdepääs neile nende praeguses versioonis.

Pilt: Shutterstock.com