Pärast muudatusi lubas Twitter parandada kolmandate osapoolte klientide API-d

Need, kes jälgisid eelmise aasta tehnikauudiseid, teadsid vastuolulisest otsusest kindlasti Indoneesia, mis põhimõtteliselt muutub Mesilane mis võimaldab kolmanda osapoole tellijatel funktsioneerida ja eemaldab selle käigus olulised funktsioonid populaarsetest rakendustest nagu Tweetbot See on Twitteris.

Arendajad on muidugi muudatuse üle palju kurtnud ja on sellest ajast alates üritanud kontot tasakaalus hoida; Twitter omakorda põhjendab otsust tehnoloogia vaatenurgast ja seda, et see vajab üha enam reklaamitulu, mida antakse ainult ametlike rakenduste kasutamisel. Kuid nüüd on lootust.

Täna Twitteri uudiste tippkohtumisel antud intervjuus tegevjuht Jack Dorsey teatas, et linnu suhtlusvõrgustik oli API-de muutmisel liiga range ja et “muutused toimuvad” – kuid täpsustamata, millised muutused toimuvad või millal need toimuvad.

“Peame Twitterit veelgi detsentraliseerima. Liialdame oma API muutmisega. NĂĽĂĽd muudame seda. “- @jack

Mõlemal juhul on uudised kindlasti mõjutanud arendajaid vallandanud tulekahju: viimase aasta jooksul on tuntud Twitteri abonendid pidanud oma tarbijate hoidmiseks kõikuma, põhjendades ressursside kadu igakuiste allahindluste / hindadega ja püüdes end muudmoodi eristada, üha haruldasemaks. .

Asjade Twitteri poolel võib sellise väljakuulutamise põhjusel olla ainult üks põhjus: võrgus on madalamad seotuse määrad (täna on muide $ TWTR langenud NYSE-le üle 20%!), Ja muidugi selle kasutajakeskne strateegia rakenduses ametlikult ei tööta need nii hästi kui oodatud.

NĂĽĂĽd on oodata, kas need lubatud muudatused suudaksid loomulikult kaotatud kasutajad taastada – mida te arvate?

9to5Mac kaudu