contador gratis Saltar al contenido

Pärast poleemikat saavad arendajad nüüd App Store'is oma rakenduse metaandmeid redigeerida ainult koos uue versiooniga [atualizado: Apple volta atrás]

Sel aastal teenis App Store rohkem kui kogu Apple'i 2007. aasta müügitulu

Ta leidis, et Apple ja tuhandete arendajate vahel on olnud poleemikat Rakenduste pood. Vahelduseks.

Kõik algas teisipäeval (7/3), kui Ma avaldas App Store'i arendajate kogukonna avalduse, mis keelab rangelt seda tüüpi SDK kasutamise. Kuuma koodi impulss See on teatud tüüpi arenduskomplekt, mis võimaldab arendajatel muuta oma rakenduse koodi eemalt ja koheselt, st ilma, et oleks vaja esitada rakenduse uut versiooni Apple'i kinnitamiseks. Teisisõnu, isegi rakenduse enda käitumist saab täielikult muuta, ilma et see käiks App Store'i kinnitusmeeskonnalt (sageli liiga põnevil) läbi.

Rakenduste pood

Ütlematagi selge, et paljud kaupluste arendajad on viimase aasta jooksul hakanud ühinema moodustega, enamik neist soovib oma rakenduste värskendamise protsessi lihtsustada. Kuid Apple'i keelu korral läheb kõik tagasi esimese sammuna ja Cupertino õigustus on mõttekas, kui soovite minu arvamust: Tim Cooki ja tema jõugu sõnul on see vabadus potentsiaalne värav pahavara ja muud tüüpi ohtlike rakenduste jaoks. .

Sisestage ajalugu Nüüd saadaval, Iisraeli ettevõte, mis lõi Rollout.io SDK, esimene, kellel on võimalus kasutada kooditaseme muutusi iOS-i rakendustes, ja seda tehnoloogiat valdavad arendajad kasutavad kõige laialdasemalt. Pärast Apple'i teadaannet esitas tegevjuht Erez Rusovsky ettevõtte häid kavatsusi kaitsva avalduse ja selgitas, et Rollout.io ettepanek oli lubada arendajatel parandada vigu ja tõrkeid kohe pärast avastamist, mis võib potentsiaalselt tõsta nende toodete turvalisust. . Lisaks selgitas ta, et tema SDK-l oli pahatahtlike rünnakute vastu mitu turvataset, ja teatas, et selle arenduskomplekt ei riku App Store'i juhiseid; vastupidi, Apple ise "tõlgendab poliitikat kitsamalt".

Kui arvate, et pärast seda, kui see kena väike kiri ise selgitab, naaseb Apple otsuse juurde ja kõik naaseb App Store'i orus täieliku harmoonia juurde, saate oma väikese hobuse vihmast välja viia. Vastupidi: täna tugevdab Ma oma otsust, muutes nüüdsest kauplusepoliitikat, arendajat s saavad nad pärast nende uue versiooni esitamist (ja sellest tuleneva kinnituse) oma rakenduse metaandmeid muuta.

App Store'i metaandmete redigeerimise väli

Teisisõnu, kui varem võib App Store'i müüja teie rakenduse lehe andmeid igal ajal muuta (kirjeldus, muutuste ajakirijne), nüüd on protsess palju tüütum: selle välja muudatusi rakendatakse ainult juhul, kui pärast kinnitamist kuvatakse rakenduse uus versioon.

See tähendab, et kui arendaja pöörab teie rakenduse kirjelduses tähelepanu lihtsatele kirjavigadele sõnades, tuleb enne veaparanduse kuvamist oodata uue versiooni kinnitamist. Ainus metaandmeväli, mida saab igal ajal redigeerida, on rakenduse privaatsuseeskirjade URL.

Apple ei räägi muudatusest avalikult, seega puudub ettevõtte ametlik põhjendus; siiski pole keeruline mõista selle taga olevaid motiive: seni on SDK-dega arendajad nagu Rollout.io teinud oma rakendustes kõik soovitud muudatused ja teatasid neist väljal "Mis on uut X-versioonis", ilma et Ma oleks neid realiseerinud; teised, mis on ohtlikud, saavad saata õige kirjeldusega taotlusi, et pärast heakskiitmist neid tegelikult muuta, eesmärgiga meelitada pahaaimamatuid tarbijaid olematu ressursiga vms. Mõlemad käitumisviisid on nüüd kindlasti kustunud.

Kuid see on endiselt üsna tüütu taimer arendajatele, kellel on vaja ainult oma rakenduste metaandmeid täiustada. Võimalus, et kauplusemüüjate rühm saadab oma rakenduse uue versiooni lihtsalt oma turundusosakonna välja töötatud uue teksti lisamiseks, on üsna pettumust valmistav ning võib isegi ummistada kinnitusjärjekorra, mille Apple on pingutanud protsessi kiiremaks muutmiseks. .

(9to5Maci kaudu)

Uuendaja: Rafael Fischmann 10.10.2017 s 09:28

Neist kaks: kas Apple tunneb arendajakogukonna negatiivset survet või on see lihtsalt viga. Asjaolu, et võimetus rakenduse metaandmeid muuta on ümber pööratud, st arendaja saab seda ka edaspidi teha aja kirjeldus segadusse teie rakendus / mäng ilma uut kahendkoodi kinnitamiseks saatmata.

Võimalust ära kasutades tasub mainida, et Apple on laiendanud võimalusi ka arendajatele, kes soovivad pakkuda punkt kohtuprotsess Tasuta tellitud rakendustes. Nüüd võivad need kesta 3 päeva, 1 nädal, 2 nädalat, 1 kuu, 2 kuud, 3 kuud, 6 kuud või 1 aasta.