Pärast testimist olen nüüd kindel, et ma ei õpi seda rakendust kunagi kasutama

Ajalehed, veebisaidid, telesaated, filmid, naabrid, sõbrad Facebookis ja tänavatel, nüüd räägivad kõik Snapchatist. Tead ju, millest ma räägin? Miski käskis mul mitte proovida sellist rakendust nutitelefoni installida, kuid ma ei saanud sellest midagi parata, tahtsin jätkata selle palaviku kohta lisateavet. Pärast Snapchati testimist avastasin kurva tõe: ma ei õpi seda kunagi kasutama.

Noh, langevarjuga siia langenute jaoks võib Snapchati naiivselt võrrelda WhatsAppi või Facebookiga. Nimelt rakendused, mis võimaldavad meil sõpradega kiiresti suhelda ja multimeediumisisu jagada. Selgub, et praktikas võimaldab see teismelistele meeldiv rakendus teil jagada ajutisi kohti, fotosid või videoid, sest mõne sekundi pärast teade kaob.

Rakenduse toimimise kohta lisateabe saamiseks kĂĽlastage meie Snapchati juhendit.

ITA snapchat

1, 2, 3 ja Snap! / © ANDROIDPIT

Üks asi, mida tuleb öelda: see ei puuduta kvantfüüsikat, kuid rakendused ei saa aru, kuidas noored rakendusi massiliselt kasutavad. Ma saan isegi aru, et paljud tahavad sisu loovalt jagada ja veeta palju aega piltide kallal töötamiseks, kuid mis mind tegelikult rabas, oli see, kuidas sõprade vahelised suhted toimuvad. See ei sobi talle pähe.

Miks saata sõnumeid, mis siis õhku kaovad?

Teete pilti, proovite olla loominguline, saata meedia sõnumiga ja mõne sekundi pärast näeb saatja pilti, see kaob ja ta vastab. Üks väga nutikas asi, seda ma pean eeldama, on tõsiasi, et pilt hävitab ennast kuni 10 sekundit, sest olete kindel, et pärast seda seda ei jagata.

Isegi asjaolu, et rakendusel on eksklusiivne funktsioon, seletaks sellist edu, sest kolmanda osapoole rakendus, nagu MSQRD ise, võib muuta mind jaaguariks. Tegelikult on siin mõistlik isegi võime ennast hävitavaid sõnumeid saata, sest Telegram võiks olla parem lahendus. Mis see siis on?

snapchat funchat

See koer näeb minu peal hea välja, kas pole? © ANDROIDPIT

Noh, 80% Snapchati kasutajatest on pärit USA-st, nad on 13–23-aastased mehed ja naised, seega on nad noored, suurepärases vormis ja mõtted alati liikvel. Kuid viimasel ajal pole nad mitte ainult suurendanud kasutajateenuste statistikat, vaid oleme näinud ka 40-aastaste ja vanemate inimeste arvu kasvu.

Varsti mõistsin, et sarnaselt minule ei suuda paljud minuvanused, 30-aastased, mõista Snapchati toimimist või võib-olla pole neil huvi ennasthävitavate sõnumite saatmiseks.

Miks saata sõnumeid, mis siis õhku kaovad? Võime mõelda isegi seksuaalsel otstarbel kasutatavatele rakendustele, sest hädiseid fotosid pildigaleriisse ei salvestata, kuid mõned uuringud on näidanud, et ainult 1,6% kasutajatest kasutab Snapchati “seksi” jaoks; 14,2% postitas seksuaalsisu; kui enamus, 59,8% kasutab seda rakendust peamiselt naljakate piltide saatmiseks. Milline ande raiskamine!

SnapchatiInstallige Google Playsse

Kas te pole veel Snapchati kasutamist proovinud? Palun tehke seda ja saatke mulle oma armsad pildid!