Pärast ümbervalimist tasub iga Apple'i nõunik umbes 260 000 dollarit piiratud osakuga aktsiaid

Sel nädalal Apple'i iga-aastasel aktsionäride koosolekul halduskogu 100% ettevõtetest valiti ümber. Ja kuna selles maailmas pole tasuta lõunat, maksab Apple selle raske okteti nõuandeid.

Arthur D. Levinson (Genentechi endine president ja tegevjuht), James A. Bell (Endine finantsjuht ja Boeingi ettevõtte president), Albert Gore Jr. (endine USA asepresident), Robert A. Iger (Walt Disney president ja tegevjuht), Andrea Jung (Grameen America, Inc. president ja tegevjuht), Ronald D. Suhkur (endine Northrop Grummani president ja tegevjuht) ja Susan L. Wagner (BlackRocki asutaja ja direktor) anti 1521 aktsiat. Seda muidugi juhul, kui nad tööaasta lõpetavad, sest neid aktsiaid saab lunastada alles 1. veebruaril 2019.

Selle töötasu hulka kuuluvad konkreetselt direktorid, kes ei kuulu ettevõtte töötajate hulka, ning seetõttu ei ole Tim Cookil (kes on direktorite nõukogus, aga ka Apple'i tegevjuht) neid aktsiaid saada. Teisest küljest on tal selgelt õigus saada suurt palka, boonust ja piiratud osakuid maksimaalse positsiooni tõttu.

Apple'i USA väärtpaberi- ja börsikomisjonile saadetud dokumentide kohaselt on praeguste hindade kohaselt aktsiate arv umbes 262 000 dollarit (USA väärtpaberi- ja börsikomisjon).

läbi AppleInsideri