Pärast vastuolu mobiilirakendusega testis Huawei Google’i konkurendi otsimist

LOE: Mitmes riigis on kuulsad rakendused keelatud; miks

Huawei otsingu test on saadaval ainult Araabia Ühendemiraatide kasutajatele ja on võimalik võistelda auhindade pärast, näiteks Huawei Mate 30 Pro 5G ja Huawei FreeBuds 3. Vastavalt Huawei foorumi sõnumile on sel nädalal (1) voo põhjal välja töötatud uus Huawei Search beeta. esialgselt testerilt tagasi.

Ăśks kahest testis Huawei Ameerika ettevõtte asendamiseks Google’i stiilis otsingurakendust – Foto: Disclosure / Huawei

Huawei testis Ameerika ettevõtte asendamiseks Google’i stiilis otsimisrakendust – Foto: Disclosure / Huawei

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Hiina hiiglase otsingumootor sisaldab endiselt beetaversiooni funktsioone nagu kiire otsing, uudistevoog ja ööreĹľiim, samuti kalkulaatori otseteed, valuuta konverteerimine, ilm ja sport. Selle funktsioonid sarnanevad Google’i rakendusega – Google’i rakendusega, mida Huawei Search brändi telefonides asendada soovib, kuna pole enam lubatud kasutada Ameerika ettevõtte teenuseid. Huawei otsingut haldab Iirimaal asuva ettevõtte tĂĽtarettevõte Aspiegel Limited.

2/2 Huawei otsing on Hiina ettevõtte alternatiiv Google’i otsingumootorile – Foto: Rotate / Slash Gear

Huawei otsing on Hiina ettevõtte alternatiiv Google’i otsingumootorile – Foto: Spin / Slash Gear

Huawei on USA ja Hiina vahel olnud poliitilistes ja majanduslikes pingetes alates 2012. aastast, kui Ameerika riik süüdistas teda spioonina. USA kaubandusministeerium on alates eelmise aasta märtsist kehtestanud Hiina hiiglase suhtes sanktsioonid, takistades tal ilma Trumpi administratsiooni eelneva nõusolekuta Ameerika ettevõtetega äri ajamast.

Seetõttu on Huawei leitud alternatiiv Google’i asendamiseks oma mobiilsideteenuste väljatöötamine. Teisisõnu on Huawei otsing Google’i rakendus ja ettevõtte rakenduste pood AppGallery on Play poe hiina versioon. Huawei enda andmetel on AppGallery saadaval enam kui 170 riigis. HMS-teenuseplatvorm pĂĽĂĽab esindada turu kolmandat alternatiivi, mida praegu esindavad Androidi ja iPhone’i (iOS) platvormid, mis võib vähendada Ameerika ĂĽlemaailmset mõju sellele teenusele.

Kas aptoide.com Androidi rakenduste pood on usaldusväärne? Arvamus TechTudo foorumi kohta.

Google Play pood: kuidas lahendada peamine probleem

Google Play pood: kuidas lahendada peamine probleem