IGRE

Pärast viit aastat värskendamata oli Apple kohustatud Thunderbolt Display surma [atualizado]

SEE Ă„ikese ekraan käivitas Apple 2011. aasta juulis. Saabus asendama LED-kinoekraani, mis on tehniliselt väga sarnane – erinevus tuleneb uutest ĂĽhendusvõimalustest (muu hulgas Mini DisplayPort välja; Thunderbolt sisse). Kuid kulisside taga on tehnoloogia sama. Niisiis, võime isegi öelda, et selle ekraani, mille näeme, lõi Apple 2010. aastal – mis on veelgi hullem, arvestades kiirust, kuidas asjad tehnikamaailmas on arenenud.

Kuuldused Apple’i kuvarite võimalikust turule toomisest on tõusnud, kuid samal kiirusel kui nad saabusid, pole neid enam.

Ăśhendatud Thunderbolti ekraan MacBook Airis

Oleme kajastanud paljusid asju – eriti Indoneesias MacMagazine’i saade (sealhulgas viimane osa nr 187) – Apple’i otsus mĂĽĂĽgi väljanägemise säilitamiseks võttis nii kaua aega. Idee andmiseks on sellel ilul kaasas FireWire 800 port (tänapäeval väga vähe kasutatud) ja MagSafe to MagSafe 2 adapter (Apple’i teise põlvkonna magnetliides, mis lansseeriti 2012. aastal, koos Retina ekraaniga MacBook Pro, ja sellel on kõik, mis sĂĽlearvutisse jätta. uus, mis toetab USB-C-d).

Lõppude lõpuks saate aru, et kuigi monitor on ilus, liiga aegunud ja loomulikult liiga kallis (välismaal maksab see 1000 USA dollarit; Brasiilias 9 300 R dollarit) – selle summa eest saate osta isegi 4K monitori! Et Apple tunnistab lõpuks, et see enam ei anna, ja teatab, et lõpetab Thunderbolt Displayi.

Sest TechCrunchĂĽtles Apple’i pressiesindaja järgmise avalduse: „Lõpetame Apple Thunderbolt Displayi. See on saadaval Apple.comi, Apple’i jaekaupluste ja Apple’i volitatud jaemĂĽĂĽjate kaudu seni, kuni kaupa jätkub. Maci kasutajatele on saadaval suur hulk kolmandate osapoolte võimalusi. “

Avalduse lõpp on üsna valgustav; kui Apple plaanib peagi uut ekraani välja tuua, pole mõtet sellist Thunderbolt Displayi peatada ja väita, et seal on saadaval ka kolmandate osapoolte valikud.

Panustan endiselt uue ekraani saabumisele, kuid nĂĽĂĽd tundub vähemalt selle maastiku muutuse põhjal, et kõik on mõeldud – noh – pärast …

Uuenda · 24. juuni 2016 kell 14:51

Thunderbolti ekraan on ootuspäraselt sügavas unes. Allikad ütlevad mulle, et järgmisel põlvkonnal on tõepoolest integreeritud GPU-d.

John Paczkowski on ĂĽks neist inimestest, kellel on Apple’is suured ressursid, kontaktid ettevõtte juhtidega jne. Nii et kui ta Apple’i maailma kohta midagi ĂĽtles, oli see peaaegu kindel.

Praegu ta “kinnitab”, et Apple ei lahku kuvasegmendist ja töötab järgmise põlvkonna kallal. Ootuspäraselt on sellel spetsiaalne GPU, mis aitab Maci sisu 14,7 miljonil ekraanipikslil mängida.

Kokkuvõte: Apple töötab ja toob toote turule. Ainult et see ei juhtunud niipea, nii et ta leidis end “kohustatud soovitama” kolmanda osapoole kuvarit.

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH