Parem kui Netflix? Vaadake kĂĽmmet Brasiilia filmi voogesitusteenust

Netflix on üks populaarsemaid filmide voogesitusplatvorme maailmas, kuid teada on vähemalt kümme Brasiilia valikut. Need on lai valik, millel on lisaks erisisule ka riiklik ja rahvusvaheline filmide ja sarjade kataloog. Mõni neist keskendus näiteks ladina lavastustele või mustanahaliste filmitegijate poolt, teised olid aga kohandatud õudusžanri armastamiseks. Samuti on teenuseid, mis erinevad makseviiside kaupa, kas igakuise tellimuse või konkreetse ostu jaoks, et neid teatud aja jooksul vaadata. Lisateave Brasiilia alternatiivide kohta veebi filmide vaatamisele.

LOE: 6 funktsiooni, mille Apple kopeeris Windowsist MacBooki

1 ĂĽhest 11-st Vaadake 10 Brasiilia alternatiivi filmide ja seriaalide voogesitusele – Foto: Paulo Alves / TechTudo

Vaadake 10 Brasiilia alternatiivi filmide ja seriaalide voogesitusele – Foto: Paulo Alves / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Vaadake ka: Netflix: kuidas oma profiilifotol seeriatähti kasutada

Netflix: kuidas oma profiilifotol seeriatähti kasutada

Netflix: kuidas oma profiilifotol seeriatähti kasutada

Kinopop on tuntud dublaaĹľifirma BKS (Bodhan Kostiw Studios) teenus, mis võtab umbes poole Netflixi kuutasust: 15 R $. Selle summa eest on kasutajatel juurdepääs kataloogile, mis sisaldab ĂĽle 400 filmi ja 700 riiklikku ja välismaalast. Androidi ja iPhone’i (iOS) rakenduste kaudu on lisaks ĂĽheaegselt võimalik vaadata kuni nelja ekraani eraldusvõimega kuni Full HD, lisaks meediakeskustele nagu Apple TV ja Androidi nutitelerid. Võite ka igal ajal loobuda ja teenust 30 päeva jooksul tasuta testida. Brasiilia kuulsaim konkurent on selle katkestanud.

2 11-st Kinopop pakub sadu filme ja sarju hinnaga 15 R $ kuus – Foto: Reproductions / Paulo Alves

Kinopop pakub sadu filme ja sarju hinnaga 15 R $ kuus – Foto: Reproductions / Paulo Alves

Globoplay pakub kombinatsiooni traditsioonilisest voogesitusest ja programmeerimisest otse Globo TV-st Interneti kaudu. Tellijad saavad sirvida ka juba pakutavaid programme, näiteks uudistesaateid, seebioopereid, BBB eelmisi väljaandeid ja muid võrgus olevaid programme. Teenus on hakanud ka edukamaid seebioopereid lisama loendisse, mis voogesitusse võtab muu hulgas ka “Tieta”, “Vale Tudo”, “Peresidemed”, “Vamp” ja “O Clone”. Filmide ja sarjade kollektsioon kannab ĂĽle tuhande tiitli Brasiiliast ja välismaalt, sealhulgas Oscari nominatsioonid. Iga kuu tuleb uusi täiendusi.

Mõni tasuta sisu, näiteks tsitaadid seebiooperitest ja meelelahutussaadetest, samuti klipid teleuudistest ja otseülekannetest. Kogu raamatukogule juurdepääsu võimaldava tellimuse hind on R $ 22,90 kuus või R $ 238,80 aastas. See väärtus võimaldab vaadata kuni viit ekraani maksimaalse 4K eraldusvõimega ja võrguühenduseta vaatamiseks alla laadida.

3/11 Globoplay ĂĽhendab otseĂĽlekande rahvuslike seebiooperite ning rahvusvaheliste filmide ja sarjadega – Foto: Reproductions / Paulo Alves

Globoplay ĂĽhendab otseĂĽlekande rahvuslike seebiooperite ning rahvusvaheliste filmide ja sarjadega – Foto: Reproduction / Paulo Alves

Looke on teenus, mis ĂĽhendab igakuise tellimuse eraldi rendiga. Üürile antavas kataloogis on hiljuti õnnestunud filme, näiteks “Parasiit”, “Röövlinnud” ja “Nähtamatu mees”. See teenus on ka juurdepääs Prantsuse kino festivalile Varilux, mis toimub 2020. aastal voogesituse kaudu tasuta.

Kliendid peavad maksma kuutasu vahemikus 16,90–25,90 R $, sõltuvalt ekraanide arvust, ja lisaks 15-protsendisele allahindlusele ostmisel või rentimisel, mille tavahind on 14 R-dollarit, lisaks ligipääs sadade filmide ja sarjade kogule. Vastavalt 90 ja R $ 1,89. Nähtavad kasutajad ja kliendid saavad vaadata Androidi, iPadi, nutitelerite (Philips, LG, Samsung ja Sony) rakendustes, samuti Windowsi ja MacOS-arvutites ning Xbox One konsoolis.

4 11-st Lookest on väärtpaberite märkimine, ĂĽĂĽrimine ja ostmine – Foto: Reproduction / Paulo Alves

Lookel on märkimise, liisingu ja võlakirjade ostmise viisid – Foto: Reproduktsioon / Paulo Alves

Spcine Play on Spcine, kino- ja audiovisuaalettevõtte spetsiaalne rahvuskino platvorm, mis on seotud SĂŁo Paulo linna kultuuri sekretäriga. Teenus korraldab pealkirju kategooriates nagu “Kirjandus”, “Brasiilia klassika” ja “LGBTQIA +”, lisaks suurepärastele filmitegijatele, nagu Hector Babenco. Kasutajad saavad vaadata ka ĂĽleriigilise festivali valitud funktsioone ja lĂĽhikesi pĂĽkse ning eksklusiivset sisu intervjuudest ja etendustest. Ăśheks erinevuseks on näiteks ristumine muusikaga: ĂĽhes kategoorias on võimalik vaadata muusikavideofestivali valitud videoklippe.

Teenusel on terve kataloog, mis on tasuta välja antud kuni 2020. aasta lõpuni, võimaldades juurdepääsu enam kui 250 nimetusele. Kasutajad saavad otse siseneda ametlikule veebisaidile või pääseda voogele Looke’i kaudu, veebis või mobiiltelefoni kaudu.

Spcine Play 5/11 esitab koostöös SĂŁo Paulo valitsusega audiovisuaalseid saateid, sõltumatut kino ja palju muud – Foto: Reproduction / Paulo Alves

Spcine Play pakub koostöös SĂŁo Paulo valitsusega audiovisuaalseid saateid, sõltumatut kino ja palju muud – Foto: Reproduction / Paulo Alves

Darkflixi kollektsioonis on ainult õudusfilmid alates klassikast kuni iseseisvate pealkirjadeni, mis on platvormi keskmes. Soolise spetsialiseerumise tõttu sobib see teenus ainult 16-aastastele ja vanematele noortele. Kollektsioonid võivad aja jooksul filme ja sarju võita või kaotada, kuid voogesitus ei ütle teile kataloogi suurust.

Nagu Netflix, töötab ka see teenus kuutasu eest. Väärtus on aga palju väiksem. 9,90 R dollari eest kuus pakub sait lisaks viiele samaaegsele ekraanile piiramatu juurdepääsu teegile ja viiele sõltumatu ajaloo ja eelistustega profiilile. Pärast tellimist saate seda enne arveldustsükli alustamist veel seitse päeva kasutada.

6-st 11-st Darkflixist saab ainult õudusfilme – Foto: Reproductions / Paulo Alves

Darkflix teeb ainult õudusfilme – Foto: Reproduction / Paulo Alves

Telecine Play on filmidele spetsialiseerunud abonentliiniteenus. Selles kataloogis on rohkem kui kaks tuhat nimetust, sealhulgas auhinnatud hitid ja funktsioonid. Praeguste väljaannete hulgas on kollektsioonis paljude teiste seas ka „Ad Astra“, „Dor e Gloria“, „Parasita“ ja „Bacurau“. Lisaks rahvusfilmidega nimekirjadele on võimalik otsida ka terveid frantsiise, näiteks Marvel, Harry Potter ja Tähesõjad, mis keskenduvad mustale kultuurile või LGBTQI + teemadele.

Juurdepääsuks saavad kasutajad sisse logida kaabellevifirmade andmetega või tasuda ainult voogesituse eest tellimuse. Kuutasu on 37,90 R $ ja see võimaldab paljundamist korraga kuni kolmel ekraanil, viiel registreeritud seadmel ja viiel profiilil, lisaks Kinoplexi kinoketi soodustus. Enne maksmise alustamist saate teenust testida 30 päeva jooksul.

Telecine Play 7-st 11-st võimaldab juurdepääsu teleritellimusele sisse logides või tasudes eraldi kuutasu – Foto: Reproduction / Paulo Alves

Telecine Play võimaldab juurdepääsu teleritellimusele sisse logides või tasudes eraldi kuutasu – Foto: Reproduction / Paulo Alves

PlayPlus on teenus, mis sarnaneb Globoplay-ga, ĂĽhendades voogesituse avatud telesaadetega, kuid TV Recordilt. Platvormil on kogu, mis koosneb peamiselt piibellikestest seebiooperitest ja auditooriumiprogrammidest, samuti uudiste- ja tõsielusaadetest nagu A Fazenda. Platvormile pääseb juurde veebiversioonis ja rakenduses Androidi ja iPhone’i (iOS) telefonidele.

Tasuta PlayPlusi paketi kasutajatel on juurdepääs Record TV otseülekandele, mitmetele seebiooperitele ning ringhäälinguorganisatsioonide ja Play Kids tsitaatidele. Kuupõhise 12,90 dollari suuruse tellimuse korral on romaanidele ja sarjadele võimalik täielikult juurde pääseda. Samuti on kõrgem plaan 32,80 R $, mis vabastab Disney programmeerimise ja kolm ESPN-kanalit.

PlayPlus 11 8 on Record stream, mida saab kombineerida ESPN-i tellimusega – Foto: Reproduction / Paulo Alves

PlayPlus on Recordi voog, mida saab kombineerida ESPN-i tellimusega – Foto: Reproduction / Paulo Alves

Afroflix (www.afroflix.com.br/) on audiovisuaalset sisu koguv platvorm, mis toob lavastuses, stsenaariumis, lavastuses või peategelasena alati vähemalt ühe mustanahalise. Kollektsioon on mitmekesine, mitte ainult filmide ja sarjadega. Samuti on võimalik leida dokumentaalfilme, videoklippe ja eksperimentaalseid materjale, mis kõik on seotud või keskenduvad mustale kultuurile.

Kõik saadaolevad videod on tasuta, seega pole sellega liitumist, rentimist ega ostmist. Saadaolevaid pealkirju saab mängida veebisaidi ja YouTube’i mängijas. Kogumik kannab peamiselt Brasiilia sisu, kuid on avatud teiste riikide pealkirjadele, kui need vastavad samadele valikukriteeriumidele.

9-l 11st Afroflixist on filmid, mille peaosades on kirjutanud või lavastanud mustanahalised – Foto: Reproduction / Paulo Alves

Afroflixil on filme, mille peaosades on kirjutanud või kirjutanud mustanahalised – Foto: Reproduction / Paulo Alves

Virtuaalne kino on voogedastusplatvorm, mis jäljendab tavapärase kino loogikat. Seda teenust pakutakse iga nädal, alati neljapäeval, ja see jääb 15 päeva vältel ekraanile. Enamik filme on eksklusiivsed, kuna teiste voogude kogusse pääsevad nad alles 90 päeva pärast esilinastust. Iga film maksab kampaaniahinnaga 24,90 või 19,90 dollarit ja seda saab mängida 72 tunni jooksul pärast virtuaalse pileti ostmist.

Enne ostmist saavad kasutajad valida oma linna või enda valitud kino. Korraldajate sõnul läheb virtuaalse pileti tulu kasutaja valitud toa omanikule. Ettepanek on aidata hoida ruume mõningase sissetulekuga, kui neid ei saa pandeemia tõttu uuesti avada.

10 virtuaalsest kinost esietendub igal neljapäeval – Foto: Reproduction / Paulo Alves

Virtuaalne kino korraldab igal neljapäeval esietendusi – Foto: Reproduktsioon / Paulo Alves

Filme Filme (www.filmefilme.com.br) on valik neile, kes soovivad kandidaate filmidele nende poolt, kes sellest teemast aru saavad. Kogumik koosneb peamiselt rahvusfilmidest teistest Ladina-Ameerika riikidest, näiteks Argentinast ja Tšiilist. Nagu Virtual Cinema’is, on pealkirjadele juurdepääs ĂĽhe maksega, mis algab sel juhul 6 R $. Kuid sait töötab rendipõhiselt. Pärast maksmist on kasutajal kuni seitse päeva aega vaadata nii palju kui soovib oma telefonist, tahvelarvutist või nutitelerist. Praegu ei saa pealkirja võrguĂĽhenduseta vaatamiseks alla laadida.

11 filmist 11 filmi kannab Brasiiliast ja teistest Ladina riikidest pärit pealkirju vaid R $ 6 eest – Foto: Reproduction / Paulo Alves

Filme Filme kannab Brasiiliast ja teistest Ladina riikidest pärit tiitleid vaid R $ 6 eest – Foto: Reproduction / Paulo Alves