Parema graafika ja suurema sotsiaalse integratsiooniga Cityville 2

Parema graafika ja suurema sotsiaalse integratsiooniga Cityville 2

Zynga demonstreerib ettevõtte uut sotsiaalset mängu Cityville 2 konverentskõnes, millele TeK-l on juurdepääs. Mängutegijad panustavad 3D-graafikale ja suuremale suhtlusele suhtlusvõrgustiku kontaktidega.

Suur muudatus võrreldes algse Cityville’iga on graafika, mis on nĂĽĂĽd kõik 3D-vormingus. Zynga eest vastutavad inimesed tahtsid mängu arendada ja otsustasid panustada suurejoonelisema stsenaariumi peale. “Hooned on palju suuremad ja palju suuremad,” ĂĽtles Mark Nelson Zyngast.

Kolmes mõõtmes stsenaariumide pakkumine täidab ka raskused, mida kogevad mõned mängijad, kes eksivad mingil mängu hetkel suuremate hoonete taga. Kuna stsenaarium pöörleb ka 3D-perspektiivis, ei tohi seda “desorientatsiooni” korrata.

Cityville 2 (2)

Kasutajatel on saadaval ka uus konstruktsioon, mis lubab vahet vana mängu ja teise pealkirja vahel. Mängijate soovi korral saavad nad linna sisse ehitada “Hiinalinna” toa või isegi piraatrestorani. Samuti saab valida mitu sõidukit ja teha selliseid funktsioone nagu varga tabamine politseiautost või tulekustutusmasinaga tule kustutamine.

Praegu Zynga disainidirektor, kuid selliste projektidega nagu Oblivion ja Fallout 3 seotud Mark Nelson osales uute mängude kujundamisel. Esimese Cityville’i kohta ĂĽtles Mark Nelson, et teda köitis selle tiitli tagatud strateegiline kogemus. Zynga sõnul on uuel mängul kõik algse Cityville’i omadused.

Cityville 2 (3)

Linnaarenduses seisavad mängijad silmitsi ka “mõistatuslooga”, mis annab linna arengule uue dĂĽnaamika. Mängijal on nimekiri kahtlustatavatest, kelle ta peab mänguaegadel puhastama. Ajakirjandusele antud näites põleb maja ja tuleb välja selgitada, kes ja miks nad seda tegid.

Sotsiaalset kogemust, mis on selle mängu ja teiste, näiteks Farmville või MafiaWars, edu võti, tugevdatakse ka uues peatükis. Tutvustatakse VIP-mängijate mõistet, mis antakse mängijale, kes külastab kõige rohkem teiste kasutajate linnu ja saab nautida mitmeid auhindu, mille staatus tagab. Mängijad saavad ka suhelda kontaktidega reaalajas ja küsida võib-olla isegi missioonide ja ehitustööde puhul abi.

Vaatamata Cityville 2 ja Farmville 2 teadaannetele on Zynga läbi raske faasi. Tulemus aktsiaturul oli oodatust palju madalam ja eelmisel nädalal teatas ettevõte 5% töötajate koondamisest.

Cityville 2 mängu on välja kuulutanud Zynga ja seda proovis valitud kasutajate rĂĽhm oktoobri alguses. See mäng on Cityville’i frantsiisi teine ​​etapp, mis jõuab enam kui 100 miljoni mängijani. See mäng on alates tänasest saadaval Facebookis.

Cityville 2
Cityville 2 (1)

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi