contadores estadisticas Saltar al contenido

Parim FTP klient Mac jaoks – Transmit jõuab versioonini 5 suurepäraste parandustega

Üks kõige väljakujunenud ja tuntumaid Maci tarkvaraarendajaid Paanika käivitas sel nädalal pärast mitmeaastast tööd versioon 5 Saada minu jaoks parim FTP klient platvormil.

Eelmine versioon sai viimase paari aasta jooksul palju väikeseid värskendusi, kuid algselt ilmus see 2010. aasta aprillis. See tähendab, et on aeg muudatusi teha.

Ja see algab koonusega, mis säilitab sama kuulsa tee (siin enne), kuid puudutab modernsust.

koonus - ülekanne 5

Juhuslikult on Transmiti veebisait ise Panicu tähelepanu detailidele näidanud. Seal on võimalik mitte ainult mängida "pöörde" rada, sest näete, kuidas selle perspektiiv muutub, kui hakkate lehte kerima. Sensatsiooniline!

Lisaks ikoonile endale on rakenduse liides saanud mitmeid täiustusi ja toetab nüüd lisaks klassikalistele FTP-dele, SFTP-le, WebDAV-i ja Amazon S3-le ka kümme (!) Pilves olevat failisalvestusteenust, sealhulgas Backblaze B2, Box, Google File Drive, Dropbox, Microsoft Azure ja Rackspace Cloud.

Saada välja 5

Edastamine 5 on nüüd integreeritud Panic Sync teenusega, mis võimaldab täielikku serveri sünkroonimist ja pääsuklahvide vahel selle ja edastuse jaoks iOS, Coda MacOS jaoks ja Coda iOS jaoks. Ja see on tasuta!

Paanika veetis ka palju aega Transmiti jõudluse parandamiseks, keskendudes keerukate kaustadega tegelemisel multiprotsessorile ja suuremale intelligentsusele. Ja mis on parammis uus: on ka uut Inspektor külgribal olevad failid, nimetage failid hulgikaupa ümber, võtmete loomine ja haldamine, tugi silt, kahe teguri sisselogimine jne.

Kõigil huvilistel on võimalik programmi Transmit 5 (ZIP) alla laadida ja testida seitsme päeva jooksul ilma piiranguteta; täielik litsents on 45 dollarit, kuid müüakse 35 dollari eest. Vaja on MacOS 10.11 või uuemat ja Apple'i jaoks halbu uudiseid Mac App Store'is enam ei levitata.