contador gratis Saltar al contenido

Parim mäng 2019. aastal

Parim mäng 2019. aastal

Saate teada, millised mängud eristuvad 2019. aastal igal platvormil kõige rohkem

Vähem kui 15 päeva enne aasta lõppu võime seda arvestada parim mäng 2019. aasta on jõudnud vastavalt konsoolide, nutitelefonide ja arvutiteni.

Mida see tähendab? On aeg valida parimad pealkirjad, mis muudavad selle videomängude, konsoolide ja nutitelefonide jaoks 2019. aastal: vt allpool:

Sekiro: Varjud surevad kaks korda

Alates tunnustatud Saatana hing ja triloogia Tumedad hinged, seda Tarkvarast tuua mänge, millel on tööstusele teatav mõju. Vastutab soo loomise eest nagu hingKuni selle aastani ei võitnud mängufirma isegi aasta pioneeridega auhindu aasta parima mängu eest. Ööbimine Sekiro: Varjud surevad kaks korda saada tiitel TGA 2019.

Peetakse juurdepääsetavamaks kui Vere kaudu edastatud ja frantsiisimäng ise HingSee ei tähenda lihtsamat mängu. Selle asemel jätkab ta väljakutseid, premeerides püsivaid mängijaid, soovides samal ajal pöörata tähelepanu lünkadele ja parandada varasemate pingutuste vigu.

Esitamaks feodaalset ikoonivaadet Jaapanist ja kaunist jutustust, mis oleks identiteeti kaotamata juurdepääsetav. Tarkvaramängust ei saa pealkirja eirata. Sekiro: Varjud surevad kaks korda saab mängida Playstation 4, Xbox One ja PC.

Resident Evil 2 uusversioon

Üks neist aasta parim mäng uusversioon. Kuid on oluline arvestada, et ehkki rohkem kui 20 aastat tagasi välja antud pealkirja põhjal, Resident Evil 2 ümber kujundatud mitte ainult graafika, vaid kõik klassikalised elemendid õudus ellu jääda.

Pealkirja õnnestumiseks on originaalsusest suurepärase mängu hoidmine, kohandades samal ajal praeguse põlvkonna asjatundlikult dateeritud mängu ja pilte.

Ükskõik, kas külastate uuesti pesukaru linna või olete selle sarja ikoonide linna uustulnuk, uusversioon Resident Evil 2 saatmine, pildid ja õiges suuruses terror, et saada unustamatu kogemus. Ärge lahkuge meie mängu ülevaadet kontrollimata ja lugege ka meie mängu parimaid nippe ja näpunäiteid.

Surma strandimine

Pealkiri, mis pälvis mängude seas kõige rohkem nominatsioone Mänguauhinnad 2019 parima nõustajana võib ta kergesti auhindu võita. Hideo Kojima esimene teos, mida mõned vihkasid ja pidas selle põlvkonna parimaks mänguks teistele, tõi pärast Konamist lahkumist uuendusena keerukate teemade käsitlemise, mis oleks pidanud olema lihtne tegevus: tellimuste saatmine.

Death Stranding on mängude vahetaja, kuid selle kompetents uute kogemuste esitamisel teeb sellest aasta ühe parima mänguDeath Stranding on arvamuse jagaja

Lõppude lõpuks on peaaegu kõigi mängus olevate missioonide eesmärk korjata komplekt esemeid ühest punktist teise. Kuidas saab selle eesmärgiga mäng arutada keerulist teemat, näiteks inimestevahelisi suhteid?

See on suur saavutus Surma strandimine, mis õigustab kandideerimist parimate mängude hulka 2019. See tiitel on Playstation 4 eksklusiivne, kuid aastaks 2020 jõuab see personaalarvutisse.

Kurat võib nutma 5

Parima põnevus- ja seiklusmängu võitja 2019. aasta mänguauhindadel, Kurat võib nutma 5 saabus ettepanekuga lõpetada Sparda laste lugu: Dante ja Vergil, liitudes seekord Neroga, kes debüteeris kell Kurat võib nutma 4.

See tähistas sarja tagasitulekut 11 aasta pärast ja sai kaks sarja Mänguauhind ja keskmiselt 90 ei Metakriitiline, tuues esile selle paremuse võrreldes varasemaga.

Zelda legend: Lingi ärkamine

Pärast ikooni Metsiku hingeõhk, seda Nintendo üllatage meid, naastes uusversiooni klassikalise mänguseeria juurde Ülestõusmise link. Klassikalise trükise juurde naasmine annab väga erinevalt sellest, mida me avatud maailma seiklustest näeme, ühtlasi annab klassikalise trükise juurde naasmine ka seda tüüpi kunstile, mis on eelkäijast palju naljakam, sarnaselt sellele, Tuulepea tee aps Ocarina aeg.

Lingi Ärkamine tõestab, et Zelda klassikaline valem on ajatu ja kuulub seetõttu 2019. aasta parimate mängude hulkaZelda legend: ärkamislüli tõestab Zelda igavest klassikalist valemit

Lisaks tõestab mäng, et mänguviis on kinnitatud Zelda legend surematu Teekonnal tipptasemel kokkupõrkest Ganoni vastu tõi meritorm Koholinti saarele väikese lüli. Selles peate leidma saladuse, mis vangistab selle elanikke ja takistab neid saarelt lahkumast.

Zelda legend: ärkavad lingid ainult Nintendo lüliti.

Gris

Indie kirjastaja pealkiri Tagasi digitaalne ta üllatas oma täiusliku ja üllatava kunstisuunaga, samal ajal sama muljetavaldav kui see, kes seda mängis.

Gris on kunstiteos ja emotsionaalne teekond, mis paneb selle silma paistma aasta parimate mängude seasGris on kunstiteos ja emotsionaalne teekond, mis eristab seda

Hääle kaotanud nimetu peategelasena peate uurima mängufaasi, lahendama mõistatusi ja liikuma edasi, et harmoonia oma maailma tagasi tuua. Nagu me oma ülevaates näeme, mängige Gris see annab meile tunde, et uurime kunsti.

Lihtsa ja hõlpsasti juurdepääsetava mehaanika abil saab igaüks ilu ja emotsioone kontrollida ja kogeda Gris, mis on saadaval personaalarvutite, Nintendo Switchi, Xbox One'i ja Playstation 4 jaoks.

Väline maailm

Fallout: New Vegas mida paljud frantsiisifännid pidasid sarja parimaks, olles ainus, mille välja töötas Obsidiaan Meelelahutus. Nii Väline maailm oodanud.

Välismaailmad on üks parimaid mänge 2019. aastal, mitte selleks, et tuua sisse suuri uuendusi, vaid esitada suurepäraseid kogemusi avatud maailma RPG-sVälismaailmad pole selles loendis, et tuua sisse suuri uuendusi, vaid sellepärast, et see pakub avatud maailma RPG-s suurepäraseid kogemusi

Sama aasta oktoobri lõpus turule toodud ettevõte vastab ootustele ja võime öelda, et see on a Uus Vegas kosmoses. Kas sa tead, milles on probleem? Seal ei ole! Veel parem: see ületab midagi Obsidiaan edestab New Vegas!

Inspireeriva RPG-ga sarnase mänguga, Väline maailm see toob kaasa pöörase ühiskonnakriitika, näo, mida võite valida – miski pole tegelikult hea ega halb – ja mis veelgi parem, väga väheste vigadega. Samuti tuleb mainida, et mängijal on sama olukorra lahendamiseks mitu võimalust, mis võib muuta ta mängu peaaegu ilma võitluseta.

Tasub kaaluda kunstisuunda, mis valib värvikama ilme, teretulnud täienduse teistesse žanrimängudesse, kus tavaliselt valitakse postapokalüptiline stsenaarium või keskaja fantaasiamaailm. Väline maailm saadaval PC jaoks, Xbox One või Playstation 4.

Super Smash ülim pross

Lahingufrantsiisi lõplik väljaanne Nintendo ei salvesta mängija jaoks sisu. Seda mängu võib pidada klassikalise videomängude frantsiisi auhinnaks, väljaspool ettevõtte enda ikooni. Mario, Link, Samus, Kirby ja peaaegu kõik tegelased seal Nintendo neid saatsid staarid Sega, Capcom, Konami ja isegi SNK koos uustulnuka Terry Bogardiga Fatal Furyst.

Mängukorraldus jääb samaks: kuni 8 mängijat näevad areenil üksteise ees auke, mõrdasid ja mitmesuguseid esemeid, et konkurente eemale peletada.

Erinevus varasemate väljaannetega võrreldes on sisu mahus: nn ajalooline meetod Valguse maailm tundide kestusega, klassikalised režiimid, millel on mitu käiguteed ja erinevad moodused, tähistamine Super Smash ülim pross, ainult Nintendo Switchi jaoks.

Kontroll

Veel üks tiitel, mis võidab fännid uudishimuliku ettepaneku eest. Kolmanda inimese põnevusmäng paneb sind üleloomulike probleemidega tegelemiseks loodud salajase valitsusasutuse direktori Jesse Fadeni rolli.

Nagu keegi oma üleloomulike jõududega, pidi Jesse uurima agentuuri peakorteri koridore ja tegelema salapärase rünnakuga, mida tuntakse Rudo nime all, jäädes samal ajal kummitama organisatsiooni endise direktori poolt.

Kontroll ühendab põnevusmängude mehaanika üleloomulike jõududega nagu telekinees ja nähtamatu kilbi loomise võimalus. Keerukate proovitükkide korral, mis nõuavad mängija kaasamist, Kontroll paista silma eduga, kui proovite kolmanda isiku tegevuse soo järgi midagi teistsugust.

Pealkiri on saadaval PC jaoks, Xbox One ja PlayStation 4.

Legendi tipphetk

Ilma turunduskampaaniate või pommiplahvatusteta, nagu tööstuses tavaliselt on, Legendi tipphetk ilmus üllatuslikult praeguse põlvkonna konsoolides ja personaalarvutites 2019. aasta alguses lahinguväli staadionilt Titanfall 2 äratab nii palju uudishimu, mis isegi ohustab hiiglast Fortnite.

Esimese isiku tulistamismängud uuendavad, sundides oma mängijaid oma elu esimestel kuudel kolmikutega võistlema. Isegi nii võimaldavad suhtlusvahendid isegi kõige pelglikumaid sõnu ütlemata mängida – see on lihtne viis oma meeskonnakaaslastele viidete saatmiseks.

Ilma suurema reklaamikampaania ja õhutamiseta a lahinguväli hästi arenenud, võime seda kindlalt öelda Legendi tipphetk lüüa peaga pähe PUBG ja Fortnite, ülejäänud kaks hiiglast pärit lahinguväli.

Legendi tipphetk saab tasuta mängida kell Xbox One, Playstation 4 ja PC.

Püha Seiya: ärkamine

Kõige kuulsam (ja mängitud) mudel mobiilimängude seas freemium, mis võimaldab teil mängida tasuta, kuid müüdud mängusiseste kaupadega. Mehaanika tõttu pole need tunnustamiseks vaevalt sobivad.

See ei tähenda, et see oleks halb mäng. Pealkiri raske nagu Tulekahju embleem ja hiljuti käivitatud Mario Kart Tour järgib seda joont näiteks. Kes aga nimekirja avas parim mäng see aasta pole mobiiltelefoni tiitel Nintendo, kuid Masami Kurumada frantsiisi fännid ootasid mängu.

Püha Seiya: ärkamine esimeses mängus Tähtkuju ratsu mobiilis, kuid palju parem kui kaks muud mängu. See järgib pöördepõhise RPG traditsioonilist mehhanismi. Animeeritud sarja tegelaskujude omandamiseks loositakse palju – tuntud kui gatcha.

Mis teeb Püha Seiya: ärkamine Huvitav on see, et sidusa ja konkurentsivõimelise meeskonna olemasolul on oluline isegi toetav tegelane, näiteks Kiki või Cassius. See tähendab, et saate ühendada tugevaid kuldseid pühakuid ja oma lemmiktegelasi.

Püha Seiya: ärkamine saadaval tasuta Androidi ja iOS-i jaoks.

Ja sinu jaoks? Milline on teie jaoks aasta parim mäng? Millist mängu sa 2019. aastal edukalt mängisid? Kommenteerige meiega ja jätke ka oma nimekiri siia!