Parim rakendus Androidi muusika allalaadimiseks

Android-telefonis muusika allalaadimiseks ja kuulamiseks on mitu rakendusvõimalust. Populaarsed rakendused, näiteks Spotify, Deezer, Tidal ja Napster, võimaldavad teil laule nutitelefoni edastada ja seejärel saate muusikat võrguühenduseta kuulata, see tähendab ilma Interneti-plaani tarbimata või WiFi-võrku juurde pääsemata. Platvorm pakub teenuseid lisatasu tellimuse kaudu, mille eest makstakse. Kuid kulusid on võimalik vähendada erinevat tüüpi tellimustega.

Kas soovite teada, milline on parim rakendus Androidi muusika allalaadimiseks? Allpool on loetelu, mille on koostanud TechTudo kümne rakendusega, et kuulata laule telefonis võrguühenduseta.

Parim rakendus muusika allalaadimiseks iPhone’i (iOS)

Neli Spotify funktsiooni, mida peate teadma

Neli Spotify funktsiooni, mida peate teadma

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Üks populaarsemaid voogedastusteenuseid pakub Spotify kataloogi, kus on üle 30 miljoni loo. Selle rakenduse abil saate oma esitusloendeid reklaamida ja teiste kasutajate inimesi tundma õppida.

Huvitatud isikud saavad Spotify tasuta kasutada või tellida ühe pakutavatest pakettidest. Suurim esiletõst on perepakett, mis võimaldab kasutada mitut põhitellimusega seotud kontot. Seega saavad kasutajad jagada kuutasu 26,90 R $ viie osaleja vahel. Teised paketid pakuvad õpilastele erinevaid hindu.

1 ĂĽheksast Spotify on ĂĽks populaarsemaid muusikarakendusi – Foto: Play / Daniel Dutra

Spotify on ĂĽks populaarsemaid muusikarakendusi – Foto: Play / Daniel Dutra

Lisaks ulatuslikule kataloogile panustab Tidal kihlvedusid kvaliteetsele helile, et voogesitusturul eristuda. Beyoncé abikaasa Jay-Z tehtud rakendus pakub helikvaliteedile vastavalt erinevaid hindu. Rakendus sisaldab ka eksklusiivset sisu ja võimalust importida esitusloendeid teistest voogesitusteenustest. Sellel platvormil on kaks liitumispaketti: Premium ja Hi-Fi. Pärast 60-päevast tasuta kasutamist peavad kasutajad valima ühe neist kahest paketist.

2/9 Tõusud ja mõõnad eristuvad helikvaliteedi järgi. – Foto: paljundamine / Daniel Dutra

Tõusud ja mõõnad erinevad helikvaliteedi poolest. – Foto: paljundamine / Daniel Dutra

Pariisis asuv Deezer on üks juhtivamaid voogedastusteenuseid turul. Selle funktsioonide hulka kuuluvad esitusloendite loomine, lugude soovitamine kõige enam kuulatud esitajate põhjal ja suhtlemine sotsiaalsete võrgustikega, nagu Twitter ja Facebook. See rakendus pakub Premium versiooni tasuta prooviperioodi. 30 päeva pärast peate allkirjastama plaani, mille hind on 16,90 R $ kuus. Nagu Spotify, pakub Deezer ka perepaketti hinnaga 26,90 R $, kus teil on põhitellimusega seotud konto.

Prantsusmaalt pärit Deezer 3 on ĂĽheks Spotify peamiseks konkurendiks – Foto: Reproduction / Daniel Dutra

Prantsusmaalt pärit Deezer on Spotify ĂĽks peamisi konkurente – Foto: Reproduction / Daniel Dutra

MP3 Stage’i tipphetk on keskendumine Brasiilia sõltumatule muusikale. 2003. aastal loodud teenus sobib nii kuulajatele, kes soovivad teada, mida on ĂĽleriigilises muusikas, kui ka artistidele, kes soovivad oma tegevust registreerida ja avaldada. Selle funktsionaalsus on sarnane teiste rakendustega. MP3-laval saate luua esitusloendeid, jälgida enim juurdepääsetavaid esitajaid ja voogesitusi. Teine eelis on see, et see rakendus on tasuta.

4 of 9 Stage MP3 esiletõstetud riiklikul turul – Foto: Reproduction / Daniel Dutra

MP3-lava on riiklikul turul esile tõstetud – Foto: Reproduction / Daniel Dutra

SoundCloud on veel üks platvorm, kus artistid saavad oma muusika kättesaadavaks teha. Saksamaal asuv teenus võimaldab kasutajatel laulja faile alla laadida, kui nad on selleks loa andnud. Selle funktsioonide hulgas saate jälgida bände, luua esitusloendeid ja kuulata SoundCloudi kogukonna populaarseimaid lugusid.

5 videot ĂĽheksast SoundCloudist võimaldab kunstnikel luua oma salvestisi, saadaval on remiksimaske. – Foto: paljundamine / Daniel Dutra

SoundCloud võimaldab artistidel teha oma lindistusi, remiksida mashupe. – Foto: paljundamine / Daniel Dutra

YouTube Music on Google’i loodud platvorm, mis tõstab esile muusika ja video kombinatsiooni. Tänu YouTube’is saadaval olevatele haruldastele videotele panustab see ettevõte veelgi laiema kataloogi pakkumisele. Tasuta versioonil on mitu piirangut. Lisaks reklaamidele töötab tasuta rakendus ainult ĂĽhendatud telefoni ekraaniga. Siiski saate YouTube Musicu tellida hinnaga 16,90 R $ kuus.

6 muusikat ĂĽheksast on Google’i voogesitusplatvorm – Photo: Disclosure / Google

YouTube Music on Google’i loodud voogesitusplatvorm – Photo: Disclosure / Google

Audiomacki suur erinevus on kataloog. See rakendus kuvab lugusid sellistes rütmides nagu reggae, ladina, pop ja elektrooniline. Artistid saavad rakenduses registreeruda ja laule tasuta jagada. Selle funktsioonid on sarnased teiste rakenduste omadega: näiteks on automaatseid esitusloendeid, kus on näiteks kõige rohkem kuulatud trende ja esitajaid. Platvormi tipphetked on piirkondlikud esitusloendid, loetletud rühma linna või riigi järgi. Kuulajad saavad seda ka tasuta kasutada, kuigi on olemas lisatasu võimalus, mis eemaldab reklaamid ja reklaamid.

7/9 Audiomacki kataloog keskendub konkreetsele biidile – Foto: Reproduction / Daniel Dutra

Audiomacki kataloog on keskendunud konkreetsele biidile – Foto: Reproduction / Daniel Dutra

2000. aastate alguses allalaadimisega seotud vaidluste peategelane Napster on taas voogesitusturul. Peale lugudele juurdepääsu soovitab rakendus esitusloendeid ja võimaldab suhelda teiste kuulajatega. Selle teenuse tasuta periood on üks kuu. Pärast seda peate maksma R $ 17,90 kuus. See summa võetakse automaatselt kontole registreerumisel pakutava krediitkaardi abil. Seega, kui te ei soovi tellida, peate registreerimise esimese kuu jooksul tühistama.

8/9 Napster kohandatud voogedastusturuga – Foto: Reproduction / Daniel Dutra

Napster on voogesitusturuga kohanenud – Foto: Reproduction / Daniel Dutra

Apple pakub Androidile ka voogedastusrakendust. Nagu iPhone’i (iOS) versioon, on ka Google’i operatsioonisĂĽsteemi jaoks mõeldud Apple Musicul 30 miljonit lugu ning lihtne ja intuitiivne liides. Lisaks muusika voogesitusele saate selle alla laadida, et tellimusega võrguĂĽhenduseta kuulata. Selleks klõpsake valitud pealkirja kõrval lihtsalt märki “+”. Pidage meeles, et seda rakendust saab kuu aega tasuta testida. Järgmisena peate valima tellimispaketi. Nagu muude teenuste puhul, on ka kollektiivpakett madalama hinnaga, lisaks õpilastele mõeldud viisile.

9 ĂĽheksast Apple’ist pakub peale Androidi rakenduse ka erinevaid pakette. – Foto: paljundamine / Daniel Dutra

Lisaks Androidi rakenduse pakkumisele pakub Apple ka teistsugust paketti. – Foto: paljundamine / Daniel Dutra

Teine võimalus, mida Google pakub muusika allalaadimiseks ja kuulamiseks, on Google Play muusika. Selle kaudu pääsete lugudele juurde voogesituse teel ja saate need ka pilve salvestada. Juurdepääsuks vajate Google’i kontot. Tellimusi saab teha kahe paketi kaudu: individuaalne ja kollektiivne, kuni kuus inimest. Ăśks eelis on see, et tellimust saab kasutada ka YouTube Musicu jaoks.